1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kivi Ban Hk.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Kivii

Kivii Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir insan yaptığı işi eline yüzüne bulaştırıp, ve ardından lafları kaldıramadıgı için ban atıyorsa bilin ki yaptığı işte amatördür. :lol:

topic: yaa-su-isi-cozun-artik-t271300.html

Özet geçiyorum: baron1616 arkadaşımız Lenneth in aracılıgından faydalanmak istemiş. Charın herşeyini saglam bir şekilde Lenneth e vermiş. Bizim lenneth de paranın yanlış hesaba yatırldığını iddaa ediyor... herneyse bu konu bayagı bir tartışılır.
    Şunu bilmenizi isterim ki bu işleri yaparken kull hakkı diye bişeyin oldugunu unutmamanız. Bu sitede iyi kötü 2 senem geçti. Güzel dostluklar arkadaşlıklar edindim.Taa ki kendi yaptıgı işi eline yüzüne bulaştıran birinin beni banlamasına kadar..

Değerli site büyükleri zaten boş yere banlandıgım için banı açacaklarını biliyorum..
    Ban açılmazsa da kendinize iyi bakın :muck: :kalp: :byes:

2. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Olay ile alakan olmadığı ve Lenneth yerine baron1616'ya güvendiğin için atılmıştır büyük ihtimal.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle bilmediğin bir şey hakkında gelip tavır alman hiç hoş olmamış.Bir bilgin var mı? yok.Olayın içinde misin? yok.O zaman gelip direk olarak yargılama hakkını kendinde nasıl buluyorsun ? Hadi gider "arkadaşın maduriyetinin çözülmesi lazım" tarzı bir mesaj yazarsın ama "düzgün yapsana" gibi bir cümleyi hangi mantıkla kurdun anlam veremedim.Alakasız biri gelip böyle alakasız bir mesaj yazsa bende süresiz olarak banlardım açıkçası.

/Yinede ban süreni süresizden 1 güne düşürdüm.

4. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Ahahahah :D Böyleleri de olmasa gülemiyeceğiz vallahi ya :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.