3 LVL Düştüm Üstümdeki Tüm Kıyafetler Düştü Ama

6 Kervan Ve 43 Köpek Yatırdım !

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Saian demiş ki:
nacru demiş ki:
bende 15/15 oldum kaç lvl dustu sayamadım aam 4sanırım 36dan 32 galiba

olsun yatırdığım kervan ve köpeklere değer :lol:
bencede ama en zevkli yatırısımı anlatıyım

@@@

baktım jangan kapısında 10-15lvl bi adam ve köpegi kasma yerine dogru gitmeye basladılar takip ettim ve tenhada köçpegine bi kere çaktım :mrgreen: adam çıldırdı bana dalmaya başladı 5-10vuruyodu :lol: help pls felan yazdı etrafa kimse gelmedi sonra sinirlendim köpegi bi yatırdım adam küfürleri basıp kaçmaya başladı sonra peşinden bi buz adamın bi kafaya indirdim :mrgreen: gerisini siz tahmin edin

Kardeşim madem sallıcaksın doğru salla 10 15 lvl demişsin pk olman için en az 20 lvl olması lasım madem atıcaksın bşiyi doru at Mad

LoL__? demiş ki:
Kardeşim madem sallıcaksın doğru salla 10 15 lvl demişsin pk olman için en az 20 lvl olması lasım madem atıcaksın bşiyi doru at Mad

10 - 15 lvl olan adamın köpeğini yatırmış.

önce okumayı öğrensen ha ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness katiller basmış burayı benim rekorumda 3 ama asıl charımla yaptım hiç acımadan doladım boyunlarına o zamanlar sicilya sokaklarının asi çocukları modundaydık :lolmuch: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
ohanness katiller basmış burayı benim rekorumda 3 ama asıl charımla yaptım hiç acımadan doladım boyunlarına o zamanlar sicilya sokaklarının asi çocukları modundaydık :lolmuch: :mrgreen:

eheheh :lol:

LoL__? demiş ki:
+ 1
20 lvl altı bı oyuncuya pk olarak saldıramazsın :mrgreen:

10 - 15 lvl olan adamın köpeğini yatırmış.

önce okumayı öğrenseniz ha ?

nacru demiş ki:
Saian demiş ki:
nacru demiş ki:
bende 15/15 oldum kaç lvl dustu sayamadım aam 4sanırım 36dan 32 galiba

olsun yatırdığım kervan ve köpeklere değer :lol:
bencede ama en zevkli yatırısımı anlatıyım

@@@

baktım jangan kapısında 10-15lvl bi adam ve köpegi kasma yerine dogru gitmeye basladılar takip ettim ve tenhada köçpegine bi kere çaktım :mrgreen: adam çıldırdı bana dalmaya başladı 5-10vuruyodu :lol: help pls felan yazdı etrafa kimse gelmedi sonra sinirlendim köpegi bi yatırdım adam küfürleri basıp kaçmaya başladı sonra peşinden bi buz adamın bi kafaya indirdim :mrgreen: gerisini siz tahmin edin
,

önce sen okumayı öğren kanımca

Yukarı Alt