1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kısa bir yazıda rock'ın evreleri!!biriki3dörtpeş

1. mert003

mert003 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu 3 günlük dünyada size ne kadar sürceğini tahmin edemediğim yaklaşık 10dklik bir yazı yazcam

RAKLA TANIŞMA
    genelde rakçıları satanist veya sadist zannederiz hatta zannetmeyiz öyle olduklarına eminizdir.Barış manço falan da rakçıdır ama onlar satanist değildir.Rakı buradan öğrendik.
    RAKA GİRME
    genelde çevrenizde avril dinleyenlere özenirsiniz ve öyle girersiniz :D ama benim öyle olmadı.The scorpions konserinin önünden geçerkenki ortamı gördüm ve öyle girdim olaya
    İLK PARÇALAR
    genelde hep metallica-slipknot ikilisiyle girilir "aoywww waoywwwwwww" dersin bu beni sardı dersin 1 ay dinlersin bırakırsın.
    APTALLAMA DÖNEMİ
    tekrar repe popa dönersin aptal sapan insanları dinlersin ve kaliteli müzik yapmadıklarını anlarsın tekrar raka dönersin
    RETURN OF THE KING
    Tekrar metallicayla girersin olaya.İlk parçan seek n destroy-sad but true-master of puppets üçlüsünden şaşmaz
    DENEMELER
    yeni tarzlar denersin heavy-nu falan.ama bu sırada rak grubu sandığınız rep grubu olan bak grubun ismi aklıma gelmedi numb diye şarkıları var o grubu bulursunuz dinlersiniz.Sonra ne mal olduğunu anlarsınız geri dönüş yaparsınız.
    ELEMANTRY
    artık metallica-megadeth den vazgeçmem dersiniz ama hala yeni arayışlar içindesiniz.Mesela Rammstein.Sahne performansı o kadar iyi ki beni bile kendine bağlamıştı ama max 5 ay sonra sıkıyor
    SO 80'S
    eskileri denersiniz bon jovi-acdc-gunsnroses-slayer ve anlarsınız ki bunlar çok çok daha iyi.
    MODERN METAL
    günümüzda black metal çok yaygınlaştı artık onu da denemek lazım ve ben dedenedim çoğu parçayı dinlerim kaldırma derseniz o bünye var ama bazı parçalar kulağıma iyi bazıları kötü geliyor hepsini dinleyemiyorum.Ama death metal akarım :headbang:
    FINAL SHOT
    şu an rakın doruklarındasınız ne dinlediğinize karar verdiniz.Gz

Kod:
    ben şahsen buradan hard rakla çıktım ve çok memnunum winamp listemde guns n roses diskografisi(tüm kariyeri boyuncaki şarkıları) ve birkaçtane black-death ve florida bulunur biz böyleyiz
    bu arada unutmadan şu konuda bilinçlenin lütfen
    rakçı = sataanist diye birşey yok
    rakçı = sizden bizden biri ama görüşleri farklı [horny21

2. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    okumadım

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  3. mert003

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliyodum :D

4. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Rakçı Mert: Önyargılı rakı bi numara zanneden ergenliği yeni yeni aşan rakı yaymaya çalışarak bana lise dönemimdeki halimi hatırlatan forum user..

Mert sana bişi deyimmi; Rak ne senin sandığın kadar bilinmeyen bişey yine nede senin sandığın gibi mükemmel bişey :) Millet biliyor rakı ama hoşlanmıyor boşa çabalıyorsun.

Ben rak dinlemiş biri olarak konuşuyorum ha yanlış olmasın Lise 2de 5-6 ay dinlemişliğim vardır ama olmadı hacı sarmadı benim içimde Rap aşkı var Sago aşkı var 1 şarkıyla başladı ve o şarkıyı hergün 1 kere ilaç niyetine dinlerim :)

5. mert003

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ergenliği yeni yeni aşıyorum haklısın 18 yaşımda ergenlikten çıkamadım büyklü küçükle nickler kullanıyorum summer6:
    rock'ı yaymaya çalışıyorum evet çünkü içimden geliyor ben sana rak dinle mi diyorum ama iyi taraflarını anlatmaya çalışıyorum ama sen takmışsın bi sagoya adam çok iyi yazıyor da şuyda buda.
    Biraz İskender Pala oku da söz nasıl yazılırmış gör :byes:

6. The47

The47 Bilgiliyim olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    tartışma yaratabilecek 3. mesaj sahibine selamlarımı gönderiyorum. kim olacak acaba bu şanslı? :confused1:
    her ne yazmayı planlıyorsan, yazma.

7. MelancholyMan

MelancholyMan Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şukunu verdim.
    Tabii ama abartmamak lazım rock ı seviyor olabilirsin bende severim ama bu demek değildir ki kalan tüm müzik türleri berbat.Ben Rap te dinlerim Rock ta dinlerim Pop da Jazz da Klasik müzikte.Tabii her sektörde olduğu gibi bu işide adam akıllı yapanları dinlerim.

8. MelancholyMan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :lol: Yine duramadım yazdım.

9. mert003

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle samimi olmadığım kişiler bilmez ama yabancı rap dinlerim.Flo rida-sean paul favorilerim summer6:
    + 47 sana demiyor

10. MelancholyMan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende üstüme alındım :mrgreen: Sean paul iyidir candır kandır bu arada :P .

11. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Sen benim yazdığımı bi türlü anlayamadınki bende senin gibiydim diyorum herkese anlatmaya çalışırdım ama boşa çabalıyomuşum bırak insanları kendi zevklerini kendileri belirlesinler. Sen hala bana rakı övüyorsun ve sagoyu karalamaya çalışıyosun yapamazsın bunu üste para versen rak dinlemem :wink1: Ben sana gel rakı bırak rap dinle demiyorum ne dinlersen dinle ama başkalarının zevklerine laf etme diyorum.

Bu arada 3. mesaj sahibi ben oluyorum sanırım :D

12. mert003

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen devam et ben yaymaya çalışacağım :wink1: