Takımı
Besiktas

2014 Türkiye League of Legends Şampiyonluk Ligi heyecanı, 1-2 Şubat’ta gerçekleşecek Kış Mevsimi Finali ile doruğa çıkıyor. 7 haftalık ligin sonunda, ilk 6 sıradaki takım, mevsimi şampiyon tamamlamak için sahnede olacak. Ayrıca 2 gün boyunca etkinliğe katılan biletli Sihirdarlar, 10 TL değerindeki 840 RP hediyesini hesaplarına yüklenmiş bulacaklar. Başka bir deyişle bilet için ödedikleri ücret, kendilerine RP olarak geri dönecek.

Türkiye Büyük Finali ile yükselen eSpor organizasyonu çıtasını, Kış Mevsimi Finali ile daha yukarı çıkarmayı hedefliyoruz. Kış Mevsimi Finali için seçilen adres Bostancı Gösteri Merkezi, 1-2 Şubat tarihleri boyunca sürecek final heyecanının biletleri ise Biletix’te.

Kış Mevsimi Finali kapılarını 1 Şubat günü saat 09.00’da açacak. Çeyrek Final ve Yarı Final maçlarının yanında sürpriz etkinlikler ve bolca eğlence Sihirdarları bekliyor.
2 Şubat günü ise 3.’lük maçı, Cosplay yarışması, ödüllü bilgi yarışması ve Final maçı olacak.

Kış Mevsimi Final’i hakkında açılanacak çok büyük bir sürpriz daha var ancak onu bir sonraki duyurulara saklıyoruz. Siz biletleriniz şimdiden ayırtın. Unutmayın, Kış Mevsim Finali’nin biletleri Biletix’te satışa sunulmuş durumda.

Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!

Kış Mevsimi Şampiyonu’nun belli olacağı 2014 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’nin final serisi, 2 Şubat Pazar saat 15.30’dan itibaren Twitch.tv ve YouTube'un yanı sıra D-Smart SmartSpor 2 (78. Kanal) ve SmartSpor 2 HD (478. kanal) üzerinden de canlı yayınlanacak. Normalde Spor Paketi üyeliği ile görüntülenebilen bu kanallar, final boyunca tüm D-Smart abonelerine açık olacak.

Yayına ek olarak, D-Smart’a özel sadece final maçı esnasında yayınlanacak olan özel kodu http://www.dsmart.com.tr/lol adresine doğru olarak giren izleyiciler, 3 günlük IP (İtibar Puanı) takviyesi kazanacaklar. IP takviyeleri, 7 Şubat günü bilgileri doğru giren sihirdarların hesaplarına yüklenecek.

Kış Mevsimi Şampiyonası hakkında gelişmeler, yayın programı ve yeni sürprizler için tr.LeagueofLegends.com ‘un yanında tüm resmi sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!​

Takımı
Besiktas
Var mıdır bizden gidecek olan? Bilet olayını çok sevdim, para vererek aldığınız giriş bileti RP kodu olarak geri dönüyor :beer:

Advance

Eve giderim diye almadım zamanında, gitmekten vazgeçtim biletim yok şimdi de :(

Takımı
Seçiniz...
İlk tv yayınını ücretli bir kanalda yapmamaları gerekiyordu bence.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
İlk tv yayınını ücretli bir kanalda yapmamaları gerekiyordu bence.
O güne özel yayınlanacak kanallar ücretsiz olacak. Yani eğer D-Smart sahibiysen ve spor kanalların açık değilse, o gün ücretsiz izleyebileceksin :beer:

Mopneet

Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Eve giderim diye almadım zamanında, gitmekten vazgeçtim biletim yok şimdi de :(
Hasan'da fazla bilet var diye biliyorum bro.

Yukarı Alt