MetalMilitia demiş ki:
sroninja süreklilik ve daimi bakım gerektiren bir iş istiyor anlaşılan.

Benim fikrim açılıp denensin
fakat göreceksiniz "buradan hariç konu açmayın" veya "istekler sorunlar cevaplar buraya" gibi bölümler yine hiçe sayılacak tüm uyarılara rağmen garip konular ve sorular devam edecektir.
Haklısın İnsanlar Empati Kuramıyorlar :wink1:

extraloob demiş ki:
sroninja demiş ki:
Silkroad Private Server bölümünde birçok arkadaşımız karşılaştığı hataları konular açarak dile getiriyor ve buda kirliliğe neden oluyor.. Hatalardan kastım; Error Code 2, Ekran Kartı Hatası (??????) v.b.. Bu kirliliği önlemek amacıyla Silkroad Private Server VIP bölümünün altına " European Central Silkroad Sorunları ve Çözümleri " adlı bir bölüm açılmasını arz ediyorum. Şimdiden teşekkürler.. :P

Not: Silkroad Private Server ve Silkroad Private Server V.I.P. bölümlerinin isimleri European Central Silkroad ve European Central Silkroad V.I.P. olursa bence yenilikleri takip ettiğimizi her zamanki gibi bir kez daha kanıtlamış oluruz.. 8)

Yorumlarınızı bekliyorum..

Saygılarımla,
Silent..

birisi halledebilirmi bunu hayata geçirmeyi ^^
Okan Abi geçen sefer Titus yapmıştı. O halledebilir mi yine?

Abi ya benide şu başvurumdaki böümlerde Deneme Mod. olarak işe başlatsanız çok güzel olacak ya.. Bu arada sağol..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sroninja demiş ki:
Abi sen alt forum açmışsın ben bölüm istemiştim ama neyse önemli değil.. Bu daha güzel oldu..
lol onun için bölüm mü açılır ?

Ayrıca sen rocky sin senide denedik olumlu sonuç alınamadı :coffee:

1) Evet Rocky'im.
2) Rocky'i denemediniz, Leo'yu denediniz.
3) Trebor'la aramızda geçen ve sonradan tatlıya bağlanan bir anlaşmazlık yüzünden boş yere görevimi aldınız.

Sonuç: Lütfen bir kez daha şansımı denememe izin verin..

Saygılarımla..

extraloob demiş ki:
Moderatör başvuru formunu eksiksiz doldurup gönder bakalım...
Okan abinin burdaki manalı cümlesinden sonra biraz ümitlenmiştim ama anlaşılan sizin bana güveniniz kalmamış.. Beni hep veletin teki diye düşünüyorsunuzdur Allah bilir..

sroninja demiş ki:
extraloob demiş ki:
Okan abinin burdaki manalı cümlesinden sonra biraz ümitlenmiştim ama anlaşılan sizin bana güveniniz kalmamış.. Beni hep veletin teki diye düşünüyorsunuzdur Allah bilir..
öyle denmesi demek hemen seni alacagiz anlamina gelmez. akil yasta degil bastadir felsefesiyle hareket ettik ve sana sans verdik. sen de bunu kötüye kullandin. kimsenin yasina bakarak almamazlik etmedik. yönetim kurulunda zamaninda site admin olan ve bayagi genc kisiler vardi. ama davranislarinla kendini "veletin teki" durumuna düsüren yine sensin. davranislarini düzeltmen tekrar aramiza girmeni saglayabilir. kimseyi sutlama heveslisi degiliz. sutlamak icin üye almiyoruz.

belgther demiş ki:
sroninja demiş ki:
extraloob demiş ki:
öyle denmesi demek hemen seni alacagiz anlamina gelmez. akil yasta degil bastadir felsefesiyle hareket ettik ve sana sans verdik. sen de bunu kötüye kullandin. kimsenin yasina bakarak almamazlik etmedik. yönetim kurulunda zamaninda site admin olan ve bayagi genc kisiler vardi. ama davranislarinla kendini "veletin teki" durumuna düsüren yine sensin. davranislarini düzeltmen tekrar aramiza girmeni saglayabilir. kimseyi sutlama heveslisi degiliz. sutlamak icin üye almiyoruz.
Kendimi sizlere yanlış tanıttıysam özür dilerim.. Ben bu şansı kötüye kullandığımı düşünmüyorum. Ama sizin kanaatiniz böyle ise karışamam. Diğer üyeliklerimin banlanma sebepleride bunun gibiydi; ben yine böyle şeyler söyledim iş uzayınca beni banladınız. O yüzden bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Bu felsefeye göre harekete edip bana şans verdiğiniz için sizlere minnetarım.. Umarım bir kez daha şansımı denememe izin verirsiniz..

" Davranışlarını düzeltmen tekrar aramıza girmeni sağlayabilir. " derken ne demek istiyorsun? Yani yanlış davranışlarımı bilmem düzeltmemde büyük rol oynayacaktır bence. :wink1: Biraz daha açarsan sevinirim..

Ayrıca arkadaşlar bugüne kadar olan herşey bana şu düşünceyi elde etmemde yarar sağladı:

" Hiçbirinizi tanımasamda, hiçbirinizin tipini, huylarını, hoşlandıklarınızı veya hoşlanmadıklarınızı bilmesemde, ben sizlerle burda bir aile olabileceğime inandım ve halada inanıyorum.. Bu sitede beni üzecek veya kıracak birçok şey olsada, aşağılansamda, küçük olmamdan dolayı sizleri sık boğaz etsemde, sizler benim için çok ama çok değerlisiniz. Ben bu siteye resmen bağlandım.. Hayatımda yapmadığım konuşmaları burada yaptım, şu anda da olduğu gibi.. Umarım en sonunda şu anda diyebildiğim gibi o zamanda " Biz Bir Aileyiz! " diyebilirim..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Buna flood denir , boşu boşuna , anlamsız 3 tane üst üste mesaj atıyorsun .

Yukarı Alt