Silkroad Private Server bölümünde birçok arkadaşımız karşılaştığı hataları konular açarak dile getiriyor ve buda kirliliğe neden oluyor.. Hatalardan kastım; Error Code 2, Ekran Kartı Hatası (??????) v.b.. Bu kirliliği önlemek amacıyla Silkroad Private Server VIP bölümünün altına " European Central Silkroad Sorunları ve Çözümleri " adlı bir bölüm açılmasını arz ediyorum. Şimdiden teşekkürler.. :P

Not: Silkroad Private Server ve Silkroad Private Server V.I.P. bölümlerinin isimleri European Central Silkroad ve European Central Silkroad V.I.P. olursa bence yenilikleri takip ettiğimizi her zamanki gibi bir kez daha kanıtlamış oluruz.. 8)

Yorumlarınızı bekliyorum..

Saygılarımla,
Silent..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel bir istek bölüm modları ne diyor bu işe ve managerlar nasıl yorumlarlar onlarıda dinlemek gerekir.

Sen bilirsin Okan abi.. Eğer izin verirsen bende Ecsro ilgili bütün bölümlerde Deneme Mod luk görevini üstlenebilirim..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
moderatör başvuru formunu eksiksiz doldurup gönder bakalım...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
güzel bir istek bölüm modları ne diyor bu işe ve managerlar nasıl yorumlarlar onlarıda dinlemek gerekir.

2-3 hafta önce söylemiştim açayım mı diye :roll: :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SIkıldım açıkçası Private server bölümündeki saçma konuları taşımaktan. İyi olur bence de yeni bölüm.

Windy

aynen katılıyorum. ne yapıcağımı şaşırıyorum o konuları görünce,sorunlarınız gibi birşey çok süper hatta harika olur bence :)

Bence Bir Private Server Geyik Bölümü de açılmalı, geyik yapmak isteyenleri de bir yere toplamış oluruz..

Amy Lee demiş ki:
Bence Bir Private Server Geyik Bölümü de açılmalı, geyik yapmak isteyenleri de bir yere toplamış oluruz..
bencede.. Sırf Silkroad için kaç tane bölüm var. Ecsro için neden yok? Onun ne günahı var? :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sroninja demiş ki:
Silkroad Private Server bölümünde birçok arkadaşımız karşılaştığı hataları konular açarak dile getiriyor ve buda kirliliğe neden oluyor.. Hatalardan kastım; Error Code 2, Ekran Kartı Hatası (??????) v.b.. Bu kirliliği önlemek amacıyla Silkroad Private Server VIP bölümünün altına " European Central Silkroad Sorunları ve Çözümleri " adlı bir bölüm açılmasını arz ediyorum. Şimdiden teşekkürler.. :P

Not: Silkroad Private Server ve Silkroad Private Server V.I.P. bölümlerinin isimleri European Central Silkroad ve European Central Silkroad V.I.P. olursa bence yenilikleri takip ettiğimizi her zamanki gibi bir kez daha kanıtlamış oluruz.. 8)

Saygılarımla,
Silent..

birisi halledebilirmi bunu hayata geçirmeyi ^^

extraloob demiş ki:
sroninja demiş ki:

Saygılarımla,
Silent..

birisi halledebilirmi bunu hayata geçirmeyi ^^
Komuta Sende Abi Bunu Bilion dimi :mrgreen:

sroninja süreklilik ve daimi bakım gerektiren bir iş istiyor anlaşılan.

Benim fikrim açılıp denensin
fakat göreceksiniz "buradan hariç konu açmayın" veya "istekler sorunlar cevaplar buraya" gibi bölümler yine hiçe sayılacak tüm uyarılara rağmen garip konular ve sorular devam edecektir.

Yukarı Alt