Kingston Technology'nin yeni ürünü USB Flash sürücüsü DataTraveler 400, dosyaları, elektronik postaları ve internet tarayıcı ayarlarını senkronize ederek, kullanıcıların çoklu bilgisayar ortamları arasında çalışmasına imkan sağlıyor.
Kingston Technology'nin yeni ürünü USB Flash sürücüsü DataTraveler 400, dosyaları, elektronik postaları ve internet tarayıcı ayarlarını senkronize ederek, kullanıcıların çoklu bilgisayar ortamları arasında çalışmasına imkan sağlıyor.
Ürünün, senkronizasyon yazılımı MigoSync yüklenmiş halde piyasaya sunulduğu da bildirildi.
DT400’ün doküman ve ayarları en güncel haliyle korumak ve senkronize etmek için iyi bir çözüm olduğunu söyleyen Kingston Flash Bellekler Ürün Müdürü Mark Akoubian, “Elektronik postalara ulaşabilme ve şifre koruma yardımıyla sürücü bölümlerinin güvenliğini sağlayabilme imkânı, güvenli biçimde bilgisayara bağlanmak isteyenlere sesleniyor” dedi.

8GB’a kadar kapasitelerle satışa sunulan MigoSync yazılımlı DT400, kullanıcıların sistemler arasında gezebilmesine ve iş yapmasına imkan tanıyor.
Standart senkronizasyon özelliğine ek olarak MigoSync, kullanıcının misafir olduğu PC’de, öncelikli olarak kullandığı Windows Mail, Outlook Express, Lotus notes gibi elektronik posta uygulamaları desteklenmese dahi maillerine erişmesine imkan tanıyan Universal Mail Format1 özelliği ile birlikte kullanıcıya sunuluyor.
Sürücünün içerisinde standart olarak yer alan SecureTraveler2 yazılımı kullanıcının verilerini korumak amacıyla sürücü içerisinde şifre korumalı bir alan “güvenlik alanı” yaratmasını sağlıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
datatraveler da sırf isim ile satıyor gerçekten hoş bende de bir 2gb lık var gayet sorunsuz 8gb neden acep onu anlamış değilim Wink

daha bu gun gordum onlardan mavi bilgisayarda 8gb 52$ a satiodu uygun geldi fiatı bna :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
datatraveler da sırf isim ile satıyor gerçekten hoş bende de bir 2gb lık var gayet sorunsuz 8gb neden acep onu anlamış değilim Wink
Flashdisk dediğin 2 GB olur zaten. İçine resimlerini office dosyalarını bazı basic kit programlarını ve usbden boot edilen xp ni koyarsın, alan istiyorsan harici usb harddisk alırsın ve gb başına düşen fiyat azaldığı için daha hesaplı ve verimli olur. Razz Cık beğenmedim bu ürünü. Bir de 512mb cruzer mini'me değişmem ben flashdisk. :lolmuch:

Geçen gün pc hocam bi bellek gösterdi.. Serçe parmağımın tırnağından daha küçük ve 2 gb... Ayrıca İsrail' de 1 Terebyte lık dvd mı ne cıkarmış..

Jigsaw

Aileden
dR.NooB demiş ki:
Geçen gün pc hocam bi bellek gösterdi.. Serçe parmağımın tırnağından daha küçük ve 2 gb... Ayrıca İsrail' de ! Terebyte lık dvd mı ne cıkarmış..
Aynısı da benim telefonda var microSD hafıza kartı.

Gerçekten çok küçük. Samsung D600'de kullanıyorum.

Yukarı Alt