Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Fenerbahçe Ülker ile yeniden anlaşan eski basketbolcumuz ABD'li Willie Solomon, İstanbul'a geldi.
Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Sacramento Kings'ten ayrılmasının ardından, sarı-lacivertli kulüp ile 2,5 yıllığına anlaştığı öğrenilen Solomon, Air France uçağıyla Atatürk Havalimanı'na indi. Burada Fenerbahçe Ülker Menejeri Cenk Renda tarafından karşılanan Solomon, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İstanbul ve Fenerbahçe Ülker'e yeniden gelmekten mutluluk duyduğunu belirterek, gelmeyi kendisinin de çok istediğini kaydetti.

NBA'de oynamak için ABD'ye gittiğini, orada işlerin istediği gibi gitmediğini dile getiren Solomon, tekrar Fenerbahçe Ülker'e döndüğü için mutlu olduğunu söyledi.

Willie Solomon, sakatlığı konusunda çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine ise ''Ben yüzde 100 basketbol oynamaya hazırım. Fenerbahçe Ülker'in şampiyon olması için play-off maçlarında elimden gelen katkıyı yapmaya hazırım'' dedi.
Solomon, bir soru üzerine de bu hafta yapılacak maçta oynamayı istediğini sözlerine ekledi.

Bu adama diyecek birşey bulamıyorum.Abdi İpekçide yaklaşık 20 küsür maç izledim.Birara Fenerbahçeyi değil Solomon'u izlemeye gidiyordum.

Bir Efes maçı sonrası soyunma odası kapısının üstündeki tribünde o geçerken "Solomon number one" diye seslendim.Bana dönüp gülümseyerek "Sagol Kardesım" dedi. :lol:

Bu hafta 6s macı var ve yine abdi ipekçide olacagım.Umarım oynarsın King 8)

Fre3sTyLe demiş ki:
KB24 demiş ki:
NBA de bile kalamamığş adam gibi :lol:
:lol: NBA'de barınmanın kolay oldugunu sanıyorsun galiba. :lol:
Bunu bildiğimi bildiğin halde neden sordun :rolleyes1: ^^
NBA de kısa bir sezonu var belli ki oranın havasına ayak uyduramamış

Abdi İpekci deki maclarını da izledim FB nin ama genelde NBA takılırım ben Turk basketbolunu bazı oyuncular kalitesizleştiriyor kalite kazanması lajım Turk basketbolunun takıma yabancı oyuncu alınarak şampiyon olunmaz olunsa bile onun ismi şampiyonluk olmaz Turk liğinde Turk oyuncularının onunun acılması her zaman ondedir fakat Turk liğindeki takımlarda şampiyonluk uğruna yabancı oyuncuların alınması acabası :muck:

Solomon'u efes ilk aldığında tanıdım. zatı TR'de Efesten baskası yalan benim için. Abdi İpekçide nasıl da savunurdu rakip guardları :):) Delisi olmustum , efesten ayrıldığına üzüldügüm nadir adamlardandır. Simdi ise ezeli rakibimize tekrar döndü ama hemen ondan gittiği gibi performans beklemeyin derim ben. Ki geçen hafta son periyot programını izlediyseniz kaan kural da dedi. yaklaşık 3-4 maça ihtiyacı var yeniden eskisi gibi olması için. Tam anlamıylar PlafOff larda hazır olur gibi duruyor. Ama herşeye rağmen şampiyon EFES !^^
Ps: Ligimizin kalitesi artıyor her geçen yıl.. ne oyuncular geliyor öyle özellikle aliağa , mersin tarzı takımlardaki yabancıların çoğu kaliteli oyuncular.

KB24 demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
KB24 demiş ki:

Abdi İpekci deki maclarını da izledim FB nin ama genelde NBA takılırım ben Turk basketbolunu bazı oyuncular kalitesizleştiriyor kalite kazanması lajım Turk basketbolunun takıma yabancı oyuncu alınarak şampiyon olunmaz olunsa bile onun ismi şampiyonluk olmaz Turk liğinde Turk oyuncularının onunun acılması her zaman ondedir fakat Turk liğindeki takımlarda şampiyonluk uğruna yabancı oyuncuların alınması acabası :muck:
:lol: Asıl yabancı oyuncularla şampiyon olunur. :wink1:

KB24 demiş ki:
Daha konuşmuyorum senin gibi dusunen insanlar yuzunden Turk Basketbolu gelişmiyor daha uzatmayalım lutfen... (:
Sanki Türkler çok yetenekli slam'lar havada uçuşuyor,3lük kaçıran yok ama ben sırf zenci diye Amerikan diyorum.Yahu allahsen atletik Türk ve smaclarıyla tribünü çosturan bır Türk guard söyle canımı ye...
Eğer Türkiye Ligi tek Türklerden olussaydı azıcık bir zewk alıyorum zaten onuda kaybederdım.

Madem bu kadar "Türk"çüsün Kobe yerine Hakan Demirel'i koy imzana.

Buda bu konuya son mesajımdı. 8)

Fre3sTyLe demiş ki:
KB24 demiş ki:
Daha konuşmuyorum senin gibi dusunen insanlar yuzunden Turk Basketbolu gelişmiyor daha uzatmayalım lutfen... (:
Sanki Türkler çok yetenekli slam'lar havada uçuşuyor,3lük kaçıran yok ama ben sırf zenci diye Amerikan diyorum.Yahu allahsen atletik Türk ve smaclarıyla tribünü çosturan bır Türk guard söyle canımı ye...
Eğer Türkiye Ligi tek Türklerden olussaydı azıcık bir zewk alıyorum zaten onuda kaybederdım.

Madem bu kadar "Türk"çüsün Kobe yerine Hakan Demirel'i koy imzana.

Buda bu konuya son mesajımdı. 8)
Burada acıklıyorum

KB24 demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
KB24 demiş ki:

Abdi İpekci deki maclarını da izledim FB nin ama genelde NBA takılırım ben Turk basketbolunu bazı oyuncular kalitesizleştiriyor kalite kazanması lazım Turk basketbolunun takıma yabancı oyuncu alınarak şampiyon olunmaz olunsa bile onun ismi şampiyonluk olmaz Turk liğinde Turk oyuncularının onunun acılması her zaman ondedir fakat Turk liğindeki takımlarda şampiyonluk uğruna yabancı oyuncuların alınması caabası :muck:
Yabancı oyuncular yuzunden kalitesizleşiyor Turkler e oncelik verilmiyor rezalet...Bu yuzden NBA takılıyorum.
Turk liginde Turk lere oncelik verilmeden de Turk Ligini izleyeceğimi sanmıyorum.

P.S:Benim ilk izlediğim maç NBA macıydı hatırlıyorum LAL-Dallas Mavericks macıydı o gunden beridir Kobe ye hayranım zaten :thumbsup:

Yukarı Alt