arkadaşlar geçen gün TARIM BASIN da bi Hantur grubu vardı hepsinin başında InF vardı... Acaba kervan çekmek istediğimde bana yada bir başkasına yardımcı olurlar mı yoksa sadece kendileri için mi?

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
merhaba kastettiğin kalabalık InFeCT guildinin hunter takımı.Eğer geceyarısından sonra bana pm atarsan elimden geleni yapmaya çalışırım. "InF_ProZaC"

pm : BlackOrph

Not : Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur. - Albert Einstein

evet o grup lnFeCT guildinin hunter takımı... Demek dışarıdan bakılınca pek havalı görünüyormuşuz...
Hobit sen geceyarısından sonra at oyunda pm ni seninlede bi hava atarız arkadaşıda çağırırız hem görmüş olur..."lnFeCTion"

_FireMaN_ demiş ki:
Hava yapıyorlar aynı guilden elemanlar sana yardımcı olacakları sanmam..
Not : Tanımadıkların hakkında söylenenlere bakıpta onlarla ilgili yorum yapma... sonrada bu söylediklerimize darılma

Infect sağlam guilddir benim zamanımda içerdeki herkes çok iyi insanlardı zaten çoğu yaşını doldurmuş olgun insanlardan oluşuyordu burdaki 2 arkadaşa bakıyorum da hâlâ değişmemiş guild. Başarılar dilerim arkadaşlar iyi oyunlar , iyi forumlar :muck:

_FireMaN_ demiş ki:
hava yapıyorus hee.. gel nickini söylee havan indiriyim senin.bide demişsinki yardımcı olacakalrını sanmam cnm herkesi senin gibi zannetme tmm mı 2yıldır o guildeyim kim ne oldgumuzu biliyor tmm mı cnmı kafanı yorma sen bu konulara

ınfect bu guild gördğüm en güsel guildlerden birisi guild içi dayanısma yardımlasma süper bişi yaş ortalaması hemen hemen 20+ az kişi var ama onların sohbetleri guilde gelmeye değer.ve InF die grup olusturmuslar sahane olmus :) inş sizin gibi bi kaç guild daha vardır serverda siz gercekten mükemmelsiniz

apiah demiş ki:
_FireMaN_ demiş ki:
hava yapıyorus hee.. gel nickini söylee havan indiriyim senin.bide demişsinki yardımcı olacakalrını sanmam cnm herkesi senin gibi zannetme tmm mı 2yıldır o guildeyim kim ne oldgumuzu biliyor tmm mı cnmı kafanı yorma sen bu konulara

yahu bu ne biçim cevap yaf Allahdan guılde uyelerı değişmemiş değişse ne olacak valla hayret.

Ortamı germenin bir anlamı yok! Konuyu akışına bırakın, hiçbir sataşma, argo kelimeler, görmeyeyim...

Proleter demiş ki:
apiah demiş ki:
_FireMaN_ demiş ki:

yahu bu ne biçim cevap yaf Allahdan guılde uyelerı değişmemiş değişse ne olacak valla hayret.
hocam öle demişsinde adamın yazdıgına bak hava atıyorlar felan bizi tanımıyorki demin sinirlendim ağır konustum az kendine gelsin adam die.

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Ohh güzel insanlar kaplamış burayı :D sakin olun bu arada arkadaşlar.eminim arkadaş kötü niyetli söylememiştir.normal bir tavır oyundaki tüm türkleri aynı kefeye koymak :D

Neyse güzel düşünceleri için herkese teşekkür ediyorum...

BlackOrph

Edit : redaksiyon.

valla silkroadda benimde gördüğüm en iyi guild Kashmir , TheKashmir , Aristocrats ve InFeCT`tir.Çok şanslıyım ki Emin abi , İlham abi gibi güzel insanlarla bu guildlerde bulundum ayrıca o hava atma lafı biraz yanlış olmuş kendim yanlarında bulunduğum süre içinde hava atacaklarını düşündürecek hiçbir davranışlarını görmedim.Belki kim olduğumu tanıyamazsınız söyleyim Kaan :D

saolasın kaancığım seni tanımamamzlık olur mu hiç :) bu guild hepimizin muhabbetiyle değer kazanıyor... ben kendimi tanıtmayayım sen zaten tanıyorsun :)

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Vay vay Kaan arazi insan seni.Sen gelme hiç yanımıza, hiç sorma abilerini, sorarım ben sana.Şaka bir yana gözlerinden öpüyorum gülüm.

Black0rph [tescillidir] 8)

Ps : Stevie Ray Vaughan'ın hastasıyız Blues'un ustasıyız

Dr.Hemlock demiş ki:
merhaba kastettiğin kalabalık InFeCT guildinin hunter takımı.Eğer geceyarısından sonra bana pm atarsan elimden geleni yapmaya çalışırım. "InF_ProZaC"

pm : BlackOrph

Not : Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur. - Albert Einstein
Topic i takip takip etmediğim İçin cevap yazmadım sıradan yapılmış bir yorumdur....

apiah demiş ki:
Ama bu kadar iyi bir guild seniz aranızda elemeniz gereken arkdaşlar var herhalde anlamadan bilmeden yorum yapan :thumbsup:

Dr.Hemlock demiş ki:
Vay vay Kaan arazi insan seni.Sen gelme hiç yanımıza, hiç sorma abilerini, sorarım ben sana.Şaka bir yana gözlerinden öpüyorum gülüm.

Black0rph [tescillidir] 8)

Ps : Stevie Ray Vaughan'ın hastasıyız Blues'un ustasıyız
Valla İlham abi gelmeyi istiyorum böyle sizi sitede gördükçe tekrar eski günler aklıma geliyor oyuna geliyorum geldikten sonrada bu sronun bana göre git gide zorlaşan level kasması uğraştırıyor :lol: private serverlerda takılıyoruz ama hiç belli olmaz tekrar gelebilirim :mrgreen:

Yukarı Alt