Xanthos demiş ki:
Tarantella demiş ki:
Sniker demiş ki:
Hayırlı olsun, ama 1hand neden açtın anlayamadım. Bleed stun DD ötesi yok bence xD

tamamen zevk için açtım dostum.axe i kapatacaktım bari 1h açayım dedim :)
klas ya skiller falan..wiz yada nuker almak zevkli oluyor :p
Kayacan eğer makro yazabiliyorsan AcTool ile triple weapon makrosu yap, F1,F2,F3 1h,2h,axe...

Önce 1h'den dull , axe'den bleed,sonrası 2h'den vur gözüne gözüne :twisted:
Tecrübe bu oyunda çok önemli.Skillerin şu an itibari ile çok güzel. 1h ve axe'nin farmını da bitirince çok süper bir karakterin olacak 8)
abisi olarak ellerinden öper ozaman xanthos :mrgreen: :mrgreen:

bu arada o geri kalan skilleri ..k açar :mrgreen: :mrgreen:

Xanthos demiş ki:
Tarantella demiş ki:
Sniker demiş ki:
Hayırlı olsun, ama 1hand neden açtın anlayamadım. Bleed stun DD ötesi yok bence xD

tamamen zevk için açtım dostum.axe i kapatacaktım bari 1h açayım dedim :)
klas ya skiller falan..wiz yada nuker almak zevkli oluyor :p
Kayacan eğer makro yazabiliyorsan AcTool ile triple weapon makrosu yap, F1,F2,F3 1h,2h,axe...

Önce 1h'den dull , axe'den bleed,sonrası 2h'den vur gözüne gözüne :twisted:
Tecrübe bu oyunda çok önemli.Skillerin şu an itibari ile çok güzel. 1h ve axe'nin farmını da bitirince çok süper bir karakterin olacak 8)

makro konusunda bilgim yok.fakat gerçekten güzel olabilirdi.
şuanda samarkanda ineyim dedim.2-3 tane ff nuker vardı ki hepsi uniden.
inan buffsız dagıttım :) snowlu snowsuz yiyor benden criti.. cri10+9 oldugu için crit gelme olasılıgı yüksek.yani adamlara girişirken ne skin açıyorum ne de bless :mrgreen:
kullandıgım tek şey canım hp grainlerim ve vigorlarım 8)

Tebrik ederim Kayahan kardeşim.Charın ile ilgili açtığın hemen hemen her topicte 2h charlara karşı aşırı sempatimi dile getiriyorum ve bir kez daha eklemek istiyorum ki;charına da sana da hayranım doğrusu.Oyun senin için asıl şimdi başlıyor,benim yerime de tadını çıkar. :muck:
P.S=) ben mert..

NighTwaLkeR demiş ki:
Tebrik ederim Kayahan kardeşim.Charın ile ilgili açtığın hemen hemen her topicte 2h charlara karşı aşırı sempatimi dile getiriyorum ve bir kez daha eklemek istiyorum ki;charına da sana da hayranım doğrusu.Oyun senin için asıl şimdi başlıyor,benim yerime de tadını çıkar. :muck:
P.S=) ben mert..

çok sağol kardeşim :muck:
senin verdiğin gazlar ile buradayım ben :)
charı yaptığım vakit içerisinde çok zevk aldım diyebilirim.farmın sıkıcı geçeceğini düşündüm fakat yaklaşık 20 gün sürdü.şimdi ise sox için kasıyorum ve de skilleri istediğim düzeye getirmek için.
robe set de hazır birtek blueları eksik fakat param yok.böyle yüklü miktarda olduğunda robe u tamamlayacağım. :beer:
artık asıl amacım shaitan benim :) glavier kesebiliyorsa neden olmasın..

Owww Hayırlı olsun valahi şimdi senin için charın ölüm makinası olmuştur PVP'den PVP'Ye JobWar'a koşarsın :mrgreen:
Ps:Belki bende dewam etseydim charım'a 90 Olamasam bile bi pvp yapardık :mrgreen:

Tarantella demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
P.S=) ben mert..

charı yaptığım vakit içerisinde çok zevk aldım diyebilirim.farmın sıkıcı geçeceğini düşündüm fakat yaklaşık 20 gün sürdü.şimdi ise sox için kasıyorum ve de skilleri istediğim düzeye getirmek için.
robe set de hazır birtek blueları eksik fakat param yok.böyle yüklü miktarda olduğunda robe u tamamlayacağım. :beer:
Glavier kesebiliyorsa sen ağlatırsın kardeşim adın yeter :muck: Jobwarların tankeri,pvplerin katili olacaksın,robe setide çok kafana takma shaitan her gün defalarca çıkıyor,kafandakileri tamamladığında defalarca kapısını çalacaksın zaten :wink1: Bende de Gaia'ya gelme hevesi var şu aralar doğrusu,gerek sitedeki tanıdık yüzler,gerekse senin gibi dostlarımın olması nedeniyle.Ancak zaman yaratamıyorum,maddiyatta önemli doğrusu bakalım ilerleyen zamanlar bizlere neler gösterecek..

NighTwaLkeR demiş ki:
Tarantella demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
P.S=) ben mert..

Glavier kesebiliyorsa sen ağlatırsın kardeşim adın yeter :muck: Jobwarların tankeri,pvplerin katili olacaksın,robe setide çok kafana takma shaitan her gün defalarca çıkıyor,kafandakileri tamamladığında defalarca kapısını çalacaksın zaten :wink1: Bende de Gaia'ya gelme hevesi var şu aralar doğrusu,gerek sitedeki tanıdık yüzler,gerekse senin gibi dostlarımın olması nedeniyle.Ancak zaman yaratamıyorum,maddiyatta önemli doğrusu bakalım ilerleyen zamanlar bizlere neler gösterecek..

beklerim kardeşim.maddi manevi tüm desteğimi veririm :) çabucak gelişirsin sen de yıkarız ortalıgı :muck: dediğin gibi zaman yarabildiğin an beklerim.ama başladığında zamanında kısıtlamalar yaşayacaksan seni zorlamam katiyen :beer:

ps : herkese teşekkürler :P

beklerim kardeşim.maddi manevi tüm desteğimi veririm :) çabucak gelişirsin sen de yıkarız ortalıgı :muck: dediğin gibi zaman yarabildiğin an beklerim.ama başladığında zamanında kısıtlamalar yaşayacaksan seni zorlamam katiyen :beer:

ps : herkese teşekkürler :P
Kısmetse en geç yaza geliyorum kardeşim hemen yanı başına.Zaten her türlü desteğini bana sağlayacağına adım gibi emin olmasam hiç düşünmem Gaia'ya gelmeyi.NoWayOut ailesinin bir üyesi olmak hoşuma gider doğrusu.Bakalım zaman neler gösterecek olmadı sen gelirsin hemen Neptune' kasıveririm seni benim wizard ile :muck:

Tebrikler kanka darısı başıma:)
Harbiden sağlam oldun.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt