Dosyalarımı karıştırırken gördüm aklıma geldi şunları koyayım bi dedim başladım tek tek eklemeye :D
Koyduklarımın 3-4 katı kadar unique kesmişliğim var orda :twisted:

Serverdaki ilk kestiğim tg :mrgreen: İlkinde 36 lvlde %1 hp kala ölmüştüm onunda ss si var ama koyma gerği duymadım :wink1:
- Resim Silinmiş.

2. TG
- Resim Silinmiş.

3. Tg
- Resim Silinmiş.

4. TG
- Resim Silinmiş.

5. Tg
- Resim Silinmiş.

1. Uri
- Resim Silinmiş.

2. Uri
- Resim Silinmiş.

3. Uri
- Resim Silinmiş.

1. Isy
- Resim Silinmiş.

Sadece 1 tane isynin ss sini bulabildim pcde :(

Ssini çekebildiğim uniqler bu kadar (gördüğünüz gibi ssleri kestikten sonra çekmişim çoğunda üstte yazı çıkmamış heycandan) ama 4 katından fazla unique kesmişliğim vardır belki.Shetana nın isya daldığı ssleri vardı ,orda o dalmasaydı KoLeRa ya bırakıcaktım ama daldı işte :D

4Me 'nin 80 lvli yeni olduğu dönemler. Adam yarkanın arasına dalıyo yatmıyo :mrgreen:
- Resim Silinmiş.

Burdada tgyi ilk bulmama rağmen adama verdim :mrgreen: Ve verdiğim tgler bundan hayli fazla
- Resim Silinmiş.

Farklı bir açıdan:
- Resim Silinmiş.

Kankam Nanas ve ben :mrgreen: Çağırdım geldi ve kesti yaklaşık %50 verdi shaitan ve kestikten sonra 1 tane 90 lvl female chest verdi ama repair invalid.
- Resim Silinmiş.

Burda dmgler daha net görünüyo :beer:
- Resim Silinmiş.

Shetanın içtiği dönemler :D Çağırdı sıraya girin dedi bizde girdik :sfff:
- Resim Silinmiş.

Farklı bir açıdan:
- Resim Silinmiş.

Burdada Shetan geldi yarkan keserken yardım etti bize :D Sonuçta kim kim kesti Unreal kesti tabiki. :muck:
- Resim Silinmiş.

Buda öylesine açtığım blade charımdan :
- Resim Silinmiş.

Union olarak kervan yaparken :
- Resim Silinmiş.

Arşivimin tamamı olsa 300 den fazla gerekli gereksiz ss var. Botlar olsun arkadaşlarımın kestiği uniqueler olsun kestirdiğim uniqueler olsun yaptığımız tradeler olsun.Ama şimdi charım ellerin elinde ve sslerin devamı gelemeyecek :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Downfall demiş ki:
SSler gerçekten süper hacım... Keşke kaptırmasaydın şu charıda kasardık birlikte :P
Saol zaten kaptırmasaydım 90 lvle baya bi yaklaşmış olurdum :D

Resimlerde son hali yok char gittiğinde 76 lvl %80 miydi neydi.

Account parasını yatırdım order no yu aldım sitenin açılmasını bekliyorum.Okul yüzünden fazla giremiycem ama arada kasarım.

Neyse msne dönmesin burası ömden konuşalım.

EmmaW

hee çalındı çalındı emin ol bikere alp dürüst biri deil ilk acc ımı aldığım zamalarda konuştuklarını hatırlasın...

berkomu demiş ki:
hee çalındı çalındı emin ol bikere alp dürüst biri deil ilk acc ımı aldığım zamalarda konuştuklarını hatırlasın...
Ne konuşmuşum adam gibi herkesin içinde söylede herkes bilsin csi oynamıyoruz burda.

İLk başta adam gibi resmen yalvardım, insan olup vermedin oceandan geri aldım, 10 gün giresuna gitmiştim o arada yine almışsın.Bende Oceandan yine alıcağımı söyledim ama uğraşamayacağım, ki senin 24 Ytl için yaptığın şerefsizliği daha fazla sürdürmeye değmez.

Senden itemlerimi istedim sende verdin, benim olan birşeyi benden alıp geri verdin diye sana şükredicek değildim. Orda itemlerimi aldım senin hiçbir zaman yapmayacağın şekilde sen alırsında charı gider diye wolfumu vs. arkadaşlarıma verdim. Charın gitmesine değilde, bana +5lerini, maymunlarını veren arkadaşlarımın borçlarını ödeyemedim diye yanarım.

PS:Siz yorumlara devam edin arkadaşlar tartışmalara bakmayın...

EmmaW

senin itemlerini verdiğimde sen acc ı geri almıcam demedinmi bende charı silcem dedim ama baktım ki tatilde girdiğimde geri almışın...

SS koysana ben hiçde öyle birşey demedim sana sadece itemlerimi geri ver bari dedim guilddende bu şerefsizle uğraşmaya değmez accountumu geri almayacam dedim ama benim olan birşeyi neden geri almıyım ki ??

EmmaW

işte sen almayacam dedin bende itemleri verdim... ayrıca şu vermillon la bloodia yada söle sinir etmesinler oyunda...

Kimseye birşey yapması için emir vermem vermedimde ,ne yapıyolarsa kendi iradeleriyle yapıyorlar.

Yukarı Alt