Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Windy

CasH_87 demiş ki:
bencede herkes 1 guilde toplansak HeaveN qüsel Bence :/
ben heavene teklifimi yaptım ancak guildini bırakmak istemedi.Biz gelenleri geri yollamıyoruz,gelipte gitmek isteyenleride zorla tutmuyoruz,WestCoast dan olupta memnun olmayan kaç kişi var?

WeAre

Buralıyım
beyler biz en eski guilde lerden biriyiz heaven ile birleştirk yürümedi ve toplu olarak guildimize döndük isteyen herekeze kapımız açık kimse yanlış düşüncelere kapılmasın

Windy

deepdevilll demiş ki:
beyler biz en eski guilde lerden biriyiz heaven ile birleştirk yürümedi ve toplu olarak guildimize döndük isteyen herekeze kapımız açık kimse yanlış düşüncelere kapılmasın
hasan birleşirken bile düşünmüyorsunuz ilerde ne olacağını,belirli bir düzene bağlı kalın biraz,eğer bu serverda Türklerin adını yücelticeksek,bunu herkez ayrı ayrı guildler açarak yapamayız....

WeAre

Buralıyım
RunoRDie demiş ki:
deepdevilll demiş ki:
hasan birleşirken bile düşünmüyorsunuz ilerde ne olacağını,belirli bir düzene bağlı kalın biraz,eğer bu serverda Türklerin adını yücelticeksek,bunu herkez ayrı ayrı guildler açarak yapamayız....
kardeş biz diyoruz gelin unionda toplanalım en ufak bişeyde yanınızda olalım ama siz ısrarla yabancı guilde ler ile union oluyosunuz suç bizdemi bu arada biz anşamamış olabiliriz ama sorun çok büyük değil sanmaki büyük bir kavga ederk ayrıldk hala dostuz ama kendi guildimizde devam ediyoruz yine söylüyorum bu guild bu serverin en eski guildlerinden

Windy

deepdevilll demiş ki:
RunoRDie demiş ki:
deepdevilll demiş ki:
kardeş biz diyoruz gelin unionda toplanalım en ufak bişeyde yanınızda olalım ama siz ısrarla yabancı guilde ler ile union oluyosunuz suç bizdemi bu arada biz anşamamış olabiliriz ama sorun çok büyük değil sanmaki büyük bir kavga ederk ayrıldk hala dostuz ama kendi guildimizde devam ediyoruz yine söylüyorum bu guild bu serverin en eski guildlerinden
Türk guildleriyle de denedik küfürden geçilmedi .. hiç değilse yabancılarla küfür olmuyor diye duruyoruz,yoksa bizde Türklerle olma taraftarıyız :wink1:

WeAre

Buralıyım
hasan birleşirken bile düşünmüyorsunuz ilerde ne olacağını,belirli bir düzene bağlı kalın biraz,eğer bu serverda Türklerin adını yücelticeksek,bunu herkez ayrı ayrı guildler açarak yapamayız....[/quote]
kardeş biz diyoruz gelin unionda toplanalım en ufak bişeyde yanınızda olalım ama siz ısrarla yabancı guilde ler ile union oluyosunuz suç bizdemi bu arada biz anşamamış olabiliriz ama sorun çok büyük değil sanmaki büyük bir kavga ederk ayrıldk hala dostuz ama kendi guildimizde devam ediyoruz yine söylüyorum bu guild bu serverin en eski guildlerinden[/quote]

Türk guildleriyle de denedik küfürden geçilmedi .. hiç değilse yabancılarla küfür olmuyor diye duruyoruz,yoksa bizde Türklerle olma taraftarıyız :wink1:[/quote]
gelin bi deneyelim bakın bakalım unionda küfür oluyomu bu işi ilk defa yapmıyorum

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Evt artık o eski ezikler fln yok..Herkes artık yavaş yavaş 80+ oldu ve kişiliğini adını serverda az çok koydu..Bende union olma taraftarıyım..Fakat son söz tabiki masterların..

Şahsen ben eski Türk unionunda yoktum ve nasıl oldugunu da bilmiyorum..

NOT= O kadar takas, acc satma vs oldu artık eskisi gibi küfür fln olacağını zannetmiyorum olmadı küfür eden guild uniondan ayrılır..Zaten unionda "HeaveN - WestCoast - TeChNo" olacaktır..

WeAre

Buralıyım
RaFFiNe demiş ki:
Evt artık o eski ezikler fln yok..Herkes artık yavaş yavaş 80+ oldu ve kişiliğini adını serverda az çok koydu..Bende union olma taraftarıyım..Fakat son söz tabiki masterların..

Şahsen ben eski Türk unionunda yoktum ve nasıl oldugunu da bilmiyorum..

NOT= O kadar takas, acc satma vs oldu artık eskisi gibi küfür fln olacağını zannetmiyorum olmadı küfür eden guild uniondan ayrılır..Zaten unionda "HeaveN - WestCoast - TeChNo" olacaktır..
kardeşim sen merak etme ben o tür şeylere kesinlikle taviz vermem yeterki gelin her konuda yardım etmeye hazırız

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt