lnTerpoL

Bilgiliyim
unutma quwisky bende deil refikdeydi herkes bılıyor bunu benım adımı karalamana gerek yok sunu calan adam chardaydı hep ben bu sure icinde isrodaydım butun server bılıyor bunu bekle herkesı konuya yollayacam

lnTerpoL

Bilgiliyim
yani orda yazmışsın serverin en iyisi olarak görünen alper demişssin beni böyle görüyorsanız ne mutlu bana ama yazıklar olsunki pcdeki trojan yuzunden hem 76+9 sun bowum gitti hemde serverde adım karalandı . Ama o adamın ben olmadığımı sana ispatlayacam

lnTerpoL

Bilgiliyim
yani orda yazmışsın serverin en iyisi olarak görünen alper demişssin beni böyle görüyorsanız ne mutlu bana ama yazıklar olsunki pcdeki trojan yuzunden hem 76+9 sun bowum gitti hemde serverde adım karalandı . Ama o adamın ben olmadığımı sana ispatlayacam zaten sun bow gidince ben setimi DeepDevil yani memete verdim neden baskasından set alayımki eğer sende beni scammer olarak görüyorsan sanada yazıklar olsun

lnTerpoL

Bilgiliyim
yani orda yazmışsın serverin en iyisi olarak görünen alper demişssin beni böyle görüyorsanız ne mutlu bana ama yazıklar olsunki pcdeki trojan yuzunden hem 76+9 sun bowum gitti hemde serverde adım karalandı . Ama o adamın ben olmadığımı sana ispatlayacam zaten sun bow gidince ben setimi DeepDevil yani memete verdim neden baskasından set alayımki eğer sende beni scammer olarak görüyorsan sanada yazıklar olsun

fallenangel-quwisky-infilak-bitch ve ben toplandık dw strogede sen gm'yle konuştun bu olaydan 30dk içinde sen oyundan çıkmadın 30dk sonra bnm seti istedin verdim ve vermedin nsl o adam gircek?

ajan tek bir cevap halinde yaz lütfen 10 tane ayrı ayrı yazma.
Ps: Sanal hırsızlık demişsin ama o hesaplardan para çalmak manasında sen abartmışsın oyunda setimi çaldı diye mahkemeye gitme bence.

lnTerpoL

Bilgiliyim
netten dolayı cevaplar tekrar tekrar gelmiş o yüzden üzür diliyorum + beraber toplandığımız gün ben quwiskyde FallenAngeldeydim orda kaç kişi sordu quwiskye alper senmisin diye bende hayır dedim üstelik global atarak benim vip de bir set için aşşalayıcı duruma düşmeye gerek yok zatn düşmeyeceğimide herkes bilir.

Yukarı Alt