Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Sonra aşağıdakiler gibi terkedilmiş duruma düşmesi :lol:

Darkeden
Orion-KO(Private)
Dark Pirates
Second Life
Gunz Online

Che Guevara demiş ki:
Sonra aşağıdakiler gibi terkedilmiş duruma düşmesi :lol:

Darkeden
Orion-KO(Private)
Dark Pirates
Second Life
Gunz Online
Zannetmıyorum Ben O Oyunu 2 Yıldır Oynuyorum...
Ve Her Zaman O Oyun Turkler Tarafından Sevılır Bı Aralar Counter Super Populer Bır Oyundu...Hala Oynanıyor...
Warrock Onlıne Ve Çok Guzel Bır Oyundur Ama Ogretmek Gerekır Bılmeyen Adama Ne Kadar Guzel Dersende Genede Anlamaz Banane Der...

Açılsn tabi açılmasın demek bana düşmez. ama Warrock hakkında biraz bilgi vereyim

Warrock da duvarın arkasına geçiliyor birçok turda ve duvarın arkasına geçtikten sonra oradan alabiliyorlar insanları. onun dışında auto aim de var ufuktan hafif makineli ile kafadan alabiliyorlar. Bu kişilerin banlanması uzun sürdüğünden bir süre boyunca oyununuzu mahfedebiliyorlar.

Warrock bende oynuyorum yeni başladım sayılır ama çok hack kullanan var bunlarında çoğu türk oyunun zaten Eu serverında oynuyorum orda bile türkler çıkıyor :P

Absence

HeartLess demiş ki:
Warrock bende oynuyorum yeni başladım sayılır ama çok hack kullanan var bunlarında çoğu türk oyunun zaten Eu serverında oynuyorum orda bile türkler çıkıyor :P
Bir Türk senmisin Eu da :P tabiki cıkacak
Bende oynuyordum ama pek ciddiye almadığım bir oyundu oynarken cok eğlenilebilir.
Tabiki siteye boyle bir bolum eklensin isteriz ancak hemen hack falan koymayın :P

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt