Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
alez demiş ki:
(atılan force buffları olcaktı orası) zehirin sen pill kullanmadığın halde geçtiğine göre başkası geçirmiş demektir..!!
alez demiş ki:
cape takılmadanda atılan force buffları var ona bakarsan dimi :wink1:
Söylediklerin biririni tutmuyor . Boşuna kıvırma . Pill basmama bile laf ediyorsun basmadın diyorsun nereden biliceksin ? SS koy kanıtla GoNDoL un geçirdiğini hadi.

NiTRoS_ demiş ki:
alez demiş ki:
(atılan force buffları olcaktı orası) zehirin sen pill kullanmadığın halde geçtiğine göre başkası geçirmiş demektir..!!
alez demiş ki:
cape takılmadanda atılan force buffları var ona bakarsan dimi :wink1:
Söylediklerin biririni tutmuyor . Boşuna kıvırma . Pill basmama bile laf ediyorsun basmadın diyorsun nereden biliceksin ? SS koy kanıtla GoNDoL un geçirdiğini hadi.
işi gücü adam karalamak bunun takma kafanı biz kimin kim olduğunu biliyoruz.bu adam hala acıların cocuğu emrah gbi kıvrınıp duruyor :D
:mrgreen:

Bır ıftıra atıyor.Cevabını acı bır sekılde alıyor.Bır ıftıra daha ve bır tane daha .Bıkmıyokı xD

bazı kolpalarda işine gelen yerde ötüyo işine gelen yerde susuyo....

sen pille geçirdim diyon ardaarda kullanılmadığı herkes biliyo pillerin ama nedense 2-3 sefer geçti zehirler...

bu arada konuyu saptırma çalışmalarına yine başladınız. yanlışlıla yazılmuş bişey tmm olabilir. asıl yazdığıma bakmıyonuz işinizi böle ufak tefek yanlışlılar geliyo dimi... gondolun yardımı olmadan sen nitros birol efeyi yatıramıyon. aynı şekilde aezixxx sende 1 vs 1 deyip arkadan glaviatör denen glavienin pardon dönmüştü dimi o :D neyse onun dalmasıyla yatırıyon yendim diyon.... böle kendi kendizi avutun siz xD

Senden çok iyi yazar olur Wallahi . Sırf atmalarınla çok iyi satar yazdıkların . SS ler ortada sonuç ortada sen hala konuş . ağlama ağlama geçer.

Böyle kapaklar mı . Buna çok güldüm işte . Kendini boşuna haklı çıkarmaya çalışma çünkü konuştukça batıyorsun . Bence bu konuyu uzatmaya gerek yok NiTRoS_ BiroL_Efe yi kesti bitti .

xD ya söyleyecek bişeyim yok . Gaflarının üstüne yok . Cape takılı olmayan adam bana force zehirleri attı dedin , Stun force zehiri ile geçer dedin . Daha ne diyim ^^

1 . Gaf, toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.

Ayrıca bu konunun burda bitmesini istiyorum . Çünkü artık herkes neyin ne olduğunu biliyor . Ayrıca SuiCasT ' i övmen hoşuma gitti :D

1. ilk kes senden duydum gafı :D laf olmasın o :D neyse
2.bu övgü sen hariç herkes için geçerli ama onu yazmayı unutmuşum. (nitros hariçtir.!!) :D

Noob ßodur_Efe ilk Resmde pt de adam var buffer buflamış seni F9 a basarak göstermemşsin orda sende işi bilion herkes gerçekleri bilio :sfff: :sfff: :sfff: :lol: :lol: :lol:

artık gerçeklerin zamanı geldi bebeler :::::

burada gondon olmadığı zaman yani gondol dalmadığı zaman nitrosun hali:

- Resim Silinmiş.

nitros arkadaşımızın dediği 1 vs 1 !! gondol karışmıyo. gondolu bırrak cleric fln da yok ptde. nukeri saymıyorum bile. hatta gondol divison flnda atmamış yani çok belli oluyo

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

vede asıl 1vs1 lerin sonucları bunlarda :

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

artık ne sallıcanız acaba...!!! bu kapakları alın gidin markete oyuncak ayı alıp oynayın onunlada :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben sustukça sen boş boş şeyler yazıyorsun . gülüm sen 2 vs 1 yaparsan biz daha iyisini yaparız . Anladın mı . GoNDoL yerdeyken ss almışın peki neden gondol sana dalınca safe zoneden dışarı çıkmıyorsun ? hadi söyle yol al BiroL_Efe . Her ne yaparsan yap zaten boşuna burda saf numarası yapma ilk ss de hp koymayı unutmuştuk öldürdün tbrkler :D . Sen kimsinki bize rakip oluyorsun . Guildin desen 6-7 kişi var aralarında bi sağlam yok . Kişiliğin desen ortada . 1 vs 1 yapmazsın sonra karşılığını böyle görürsün . Gerçekler burda Bodur_Efe viewtopic.php?f=45&t=80901&p=963272#p963272

Sonuç olarak bizim seninle 1 vs 1 yaparken SS ler burda . Boşuna ağlama 1 kere yatırdın diye :D

alez demiş ki:
- Resim Silinmiş.

artık ne sallıcanız acaba...!!! bu kapakları alın gidin markete oyuncak ayı alıp oynayın onunlada :wink1:
Sallamak he gör bak bakalım kim sallıyor .

- Resim Silinmiş.

Bakın bakalım kim Cleric ten Buff alarak pvp yapıyormuş

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Ve GoNDoL un Serverdaki Tek olan 85+7 Crit 14 %100 Glaviesinin sıradan critlerinden :D

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bunun üzerine BiroL_Efe Cleric çağırıyor ama yine boşuna o 1 vs 1 de yatırdığını soleyen BiroL_Efe avcunu yalıyor . GoNDoL bunun imkansız birşey olduğunu kanıtlıyor ( Gerek yoktu kanka ya :) ). Yürü be GoNDoL ne _Gilgamesh_ ne Lee , ne Fllly ne SuperStar kimse tutamaz kankam <3 .

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kapak öyle olmaz böyle olur BiroL_Efe . GoNDoL ' u yatırmıştın hani ? al işte cleric çağırmana rağmen yine GoNDoL seni yendi . Artık onun dengi olmadığını anla . GoNDoL kankam artık Serverın En Kral Charlarını kesiyor . Bunlara örnek olarak _Gilgamesh_ , Lee , Fllly , GaLeGo ve daha bir çok kişi . Ayrıca not oalrak belirteyim nedense GoNDoL farmı bitirip sürekli pvp ye başlayınca Millet baktı GoNDoL herkesi yatırıyor Force açmaya başladılar . :D Tebrikler Melih'm .. <3 .Gerçekler burda kanıtlarıyla 2 vs 1 olmadan gerçek pvp ile al sana cevap Bize laf atmaya senin seviyebi aşar koçum viewtopic.php?f=45&t=80901&p=963272#p963272 ..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ayrıca glavıerden bowere dondum bunun bence hıc bır yadırganır durumu yok.Oyundakı charlardan bır cogu legend 3 ıle bırlıkte bowere donmus bulunmakta.Olayı artık nerelere cekıyosanz konusacak kelıme bulanıyosunuz dondu dıyorsunuz.Donduysem nolmus.Sızın gıbılerın her zaman karsısındayım.

bakın arkadaş lar bn gondol birol _efe nin attıgı yalanlarla bu tartısma devam eder madem bni kestigini idda ediorsa istedigi saatte yazsın buraya pvp yapalm SS deil video cekelım herkez de gorsun bukadar karı gibi konusmayla biyere varamaz istiorsa yzzın her saat uygundur hotan guild cide dovuselım video yuda cekelım

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt