Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
NiTRoS_ demiş ki:
Bizi tanıyan tanır . Bizi çekemeyen bir kaç eziq Bizim yaşımıza laf atar , pvp de yenilince saçma sapan şeyler uydurur . 2 vs 1 yaparlar . en iyi bildikleri şey Globalden küfür etmektir . Buda sizin yaşınızı belli eder . Safe Zone Güzeli BiroL_Efe . Bundan sonra istediğini yazabilirsin herşey ortada . Yenilgiyi kabul et ve işine bak . Birde 2-3 huyu bozuk çapulcu güzelim VaTaN guildinin adını kirletiyorsunuz .
benim laflarımla ban acvp mı yazıyon olm biraz (ç)alıntı yapma da kendin bişeyler üret. oyundada bölesin paso gondolun itemlerini al silahını al o da yetmiş gibi force buff+debufflarını al hala utanmadan da 2 vs 1 yap !!! küfür etmmişmişiz zuhahaha destekli salla bari. safe zonedeki adamı 1 vs1 die çağırıp 4 kişi dalmakla Eziklik Güzeli olduğunuda farkındsındır herhalde :wink1: . Birde nitros_ gibi bi n00b güzelim SuiCasT guildinin adını kirlettiğin yeter. bas git artık. (gondol çıkmadan çıkamazsın zaten de neyse...)

hehe SuiCasT guidini kurarken ben vardım . o zamn sen tabi 30-40 lvldın . bilmezsin

hehe SuiCasT guildi 70-80+ adam arıyo derken bn 68 silahını almıştım bilip bilmeden konuşma rezil olma :D aaaa hatta senle konuştuğumu hatırlıyom '' gelen oluyo mu!! die sormuştum hatırlarsan ! :muck:

kendi fikrana senden baska kimse gülmüyor farkindaysan... serverdede sitede kimse sizi istemiyor, anlayin artik.

alez demiş ki:
NiTRoS_ demiş ki:
Ne kadar güzel yalan atıyorsun . NiTRoS_ her zaman sana pvp yapalım gel der ama sen cape takmaya bile korkuyorsun . ayrıca cahilliğini ortaya koyuorsun . Force yle Stun geçmez öğrende gel . Sana ne dedim ben gel yiorsa pvp yapalım Videoya çekelim dedim yemedi . Ss çektik Bizde . Sonuçta yenildin . Şimdi git kas biraz ne zaman seni yensem coldu 90 na çekiyim görücen diyorsun ama hiç bişey yapmıyorsun . Klavye delikanlılığını bırak . Kanıt koy herkes öğrensin . Burda seninle tartışıcak değilim daha önemli işlerim var . Kanıtlar ortada ve birol efe nin ne kadar eziq birisi olduğu kanıtlanmış durumda . Şimdi istediğini söyle alez umurumda bile değilsin . Pvp de yenildin , Forumda yenildin daha ne istiyorsun . Boşu boşuna topic açıp kirletiyorsun .
madem olay yalan anlat gerçeğini
bn sadece stun demmedim + dull dedim peki buna nie cvp yazamıyon yemiyo dimi çünkü gondol bu zehiri geçirdi ve birol efeye division+impotent attı. ama sen sadece stun geçirmez diiyp duruyosun. division+impotent bunlar ne yalan mı... bırak Allah aşkına... klavye erkeği diyon bize işine gelen yere cvp yazıyosunn, gelmeyen yere ( yani saçmalayamayacağın yere ) yazmıyosun. bumu delikanlılığın !!! Pvpde yenik forumda yendik hala tersini iddia ediyosun
pvp de yenik ? bütün ss lerde GoNDoL ' un sana division + impotent atamayacağı belli çünkü cape takılı değil . Ayrıca neden biz sürekli uyarı almıyoruzda sen alıyorsun ? çünkü EXL bile senin ne olduğunu anladı . sus tebrik et . başka yapabileceğin birşey yok.

hem konuyu değiştirme Gondol nasıl cape takmadan Birol efe ye division atabilir ? söyle hadi.

Zaten saçmaladığı her yazdıklarında belli oluo . Adam cape takmamış bişey yapmamış division attı diyor :)

sende bana cvp ver zehirleri geçirmesi için capein olması mı lazım. senin zehirlerini geçirdi. bunlara hiç bişey demiyon işine gelen kısımlara bakıyon.!.!.! hadi cvp yaz bakalım ne sallıcan bekliyom :D

Glavie nin tek yapıtğı zehir dull . Oda pille geçiyor . Bunu bilmiosan öğrenmiş oldun fazla bilgi göz çıkarmaz.

alez demiş ki:
cape takılmadanda atılan force zehirleri var ona bakarsan dimi :wink1:
Hangileriymiş onlar ? hadi söyler misin Cape takılmadan hiç kimseye ne force atabilirsin ne saldırabilirsin [ PK yada adın pembe renkte olunca hariç. ]

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt