1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

........... (KiLiT Ltfen..)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. alez

alez Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BiroL_Efe öyle bir eziqsin ki .. Senin NiTRoS_ yi kesmen normal bişey ama resimlerde olduğu gibi 2 kere kesmişsin birinde pot yoktu elimde kalkan vardı . Neyse kestin sayalım . Sonuçta 5-3 yendim seni GüroL_Efe şimdi ağlamana gerek yok .. Gereken kişiler biliyor seni kestiğimi ve ölmek üzere iken vigor bastığını. bana snow erkeği diyip kendinin snow bastığını .

3. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sonuç olarak ne yaparsan yap sen büyük bir eziqsin BiroL_Efe ... GoNDoL u görünce neden cape çıkardığını yada onu pvp yaparken neden cape takmadığını açıklarsan seviirim . 90 lvl cleric sana buff ve heal bassada yine seni keserim Bodur_Efe !..

4. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burda tartışma çıkmasını istemiyorum.
    Eğer çok güveniyorsan blacklist üyelerinle gel savaşalım.
    Yok eğer anarchy getiririm diyosan ayrı mesele, biz onlarla zaten savaşmıştık gerek yok.
    Kısacası SuiCasT bu çıkıntıları her zaman her yerde zımparalar!

5. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    VaTaN guildi gibi bir guild bu adamı hala neden barındırır anlamam . Onlara karşı her zaman SuiCasT olarak saygımız-sevgimiz var . zaten BiroL_Efe anca başkalarının başarıysa övünür kendisi yada kendi guildiyle yaptıklarıyla övünmez .

6. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi hatan var övünmez demişsin.Övünemez çünkü ne bireysel ne de kendi guildiyle bi başarısı var.

7. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsun kardeşim . yanlış yazmışım ama zaten TheBlackLisT in ne olduğu ortada o çok övdüğü guildi duruo mu o bile belli değil .

8. alez

alez Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin kendi guildin mi sanki SuicasT. değil. sen gondol nerdeyse ordasın :D

9. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GoNDoL ve ben ayrılmaz bir parçayız . Boşuna bahane uydurma . Kardeşim o benim . ha nedense GoNDoL dan korktuğunu söylemiyorsun .

10. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha bu arada SuiCasT masterı ben değilim ama master olmadığı zaman ben devreye girerim. SuiCasT guildini ben ve LoVeS54 kurduk..

11. melihranjbar

melihranjbar Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanlız 1. ss ye bakın bi orda nitros olmus elinde glavie yok bufu yoktu ve pvp ye hazır deildi fakat ona dikkat cekmeyecım soul spear emperor skilini 1.cisi ile birol a 11k vurmusum gordunuzmu bide konusuo Bodur_Efe bitanedaha sikili war +11 dusunun bi skilde 22k yiyen adam dahada konusuo Eziq_Efe

12. melihranjbar

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burda birol efe bir kac kere kesmıs tebrikler ama a normal bişey deil normal dir ama ozmn nitros da noob set wardır asıl seti yoktur eger adam gibi pvp yapcaksan biz herzaman buurdaız yok bn kalkan warken arkadan saldırırım diosan onada tamam ezikligini belli edersin adam gibi pvp yaptık sonucu ordada 5-1 şimdi arkadan saldırarak 2tane ss cektın die pvp mı kazandın noob arkadan dalıon adamda silah bile yok be bide yendım dion ayıp İdiot_Efe

13. melihranjbar

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BiroL_Efe cim son lafımda pvp yapmak istiorsan bi saat ver NiTRoS_ la dovus ss le fln da deil video sunu cekip koyalım

14. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ne olursa olsun ben pvp ye hazır olmasam bile kesti ama sonuç olarak 5-3 bitti pvp miz ve NiTRoS_ kazandı . ( 1 tanesi sayılmaz ama armağanımız olsun . sevinsin azıcık :) ... )

15. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burdan Vatan guildinden bir yetkili bakıyorsa birşey söylemek istiyorum . Kaliteli guildinizin içinde bir kaç kötü adam var . İsterseniz isimde verebilirim . Ama Junky iyi birisiymiş onu öğrendim . BiroL_Efe pvp de ölmeye yakın LordMakss mı ne onu çaırınca pvp yattı malesef Junky i çaırdı ama o Birol gibi seviyesiz biri olmadığı için gelmedi bile .

16. __GlaviatoR__

__GlaviatoR__ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    89 lwl adama yatıyo.Bi de utanmadan 89 lwl adamı baska sefer yatırınca ss koyuyo ben anormal bısey goremıyorum.90 lvl vs 89 gayet normal ama 89 lwl de 90 lwl adamı yatırıyosa tbrk etmek lazım^^

17. alez

alez Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kazım olayı bilmeden slk slk yazma...

nitros gondoldan seti alıyoo silahı alıyo birol efe ye kafa tutuyoo sonra pvpde gondoldan buff alıyoo ayrıca birol efeye division+impotent... attırıyoo sonra sidik zoruyla yatırıp böle ss koyuyoo...

dün akşam gördüm bn kendi gözümle herşeyi... nitros dull+stun bi baktım gondol atladı hmn geçirdi onları bide birol efe ye zehir atıyooo...!!

bnde diyodum bu nitros birol efe yi nasıl yatırıyoo bi ibn*lik olmadan yatıramaz diyodum ve herşeyi dün akşam gördüm...

yetmiyomuş gibi bide 4 kişi dalıyolar...

18. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün biz pvp yaparken GoNDoL da cape takılı değildi eziq yalan attığın belli işte kanıt istiyorsan al ..

Senin seviyenin bize ulaşması için 1000 fırın ekmek yemen lazım Bodur_Efe... Bak resimlerde olduğu gibi sen yerdesin ve GoNDoL da cape takılı değil . Herşey normal ama sen ezik olduğun için ölüyorsun boşuna çabalanıyorsun .

19. alez

alez Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.resim-->pot yok deyip dur diyosun sonra bişey demeden dalıyosun kalkan takcak tabi !!!

son resimdede senin yediğin stun + dull u gondolun geçirdiğini söylemeyi unutmuşun !!

20. Jookie

Jookie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi kendini ele veriyorsun . Stun Force birisinin zzehir geçmesiyle geçmez ağlama ağlaa öğrenirsin . Ayrıca dull geçiren piller var Bilmiyorsun sanırım..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.