1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

KhepriS -

1. barracuda55

barracuda55 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Arkadaslar.
    Khepris Guildi 50 User Türkdür. Ve Kardeşlik ve arkadaşlık İlk prensiptir. Ve level ortalamasının düsük olmasına ragmen 3 fw oldu Kale Hala bizim. Bunun Başlıca sebebi Dostluk Güven ve Paylaiımdan geçmektedir.

Bazı Guildler ve Bazı Playerler Aşırı kıskançlıktan dolayı 7/24 Küfür ve hakaret mahiyetinde globaller atıyolar hakkımızda. Onlara 1 kelime siz devam edin bu şekilde global atmaya siz yazdıkca Bizler daha çok Aşka geliyoruz.

Army...

Siz Önce Adam olun. Bu islerin Levelle olmayıp yardımlasma ve dayanısmayla olacagını anlayın Ondan sora karsımıza bütün gavurları getirin.... Noldu Matraxda anladı Olayın İç yüzünü ve ayrıldı Uniondan. En fazla 1 ay 1 ay sora serverde sizlerden alışverisi bırak selam bile veren olmayacak sizlere devam edin bu tutumunuza. Her şey parayla pulla olmaz. Yalakalıkla İnsanları insanların üstüne kışkırtmakla Hic bir yere varamassınız.

Herkese İyi kasmalar Basarılar.

BattaLGazi

2. LoseControL

LoseControL Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Evet arkadaslar isteyen istedigini solesin biz hiç bir zaman kufur, hakaret vb.. ile sorunları cozumlemedik cozumlenmezde. isteyen arkadaslarımız guildimize gelebilir tabi lvl sınırlaması vardır. hiçbir şekilde ayrım yapılmaz lvl i yuksek olsa bile. Herkese ii kasmalar İyi eğlenceler!!!

3. Darwell

Darwell Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Guildinizdeki adamların çoğu bana küfür etti sebebsiz yere o guilddeki çoğu adam küfürbazdır tabiki iyi insanlarda var 2-3 kişi aranızdaki dayanısmayı diğer 45 kişiyede aşılayın aynı şekilde herşeyin levelle olmadığını da onlara öğretin

4. barracuda55

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar.

Ben bugüne kadar 7-8 serverde oynadım ama bu kadar türklerin birbirine düsmanca yaklasımını görmedim. Adam kuruyor guıldi milleti bi galyana getiriyor ondan sora saga sola küfür car curt ee neyi cözüyorsun küfür edince. Küfür eden sadece kendisini seviyesiz bi insan oldugunu ortaya cıkartır. Efendilikten dürüstlükten ayrılmayalım. Birbirimize destek olalım. Aradaki cürük yumurtalarıda eritelim. Bunu sadece kendi acımızdan deil gavurlarda görsün örnek bi Ülke oldugumuzu..

Saygılar.

BattaLGazi

KhepriS

5. Darwell

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    bunu sen mi söylüyorsun o zaman bizim kaç haftadır ptde kastığımız yere gelip botu kurup afk olup geri döndüğünde bize anabacı söven adamda BattalGazi idi sanki insanlara burdan yanlış bilgilendirme bence serverda gördüğüm küfür eden adamların başında geliyorsun

6. barracuda55

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım...

Sen daha hotan nerde bilmezken ben sniper kesiyodum bu 1
    Masterin isuya ks yaparken bana abi cekiyodu lol bu 2
    Ben scriptle kasarım bot kendi gider kasar falan filan aynı anda 7 client kullanıyom bu 3

Sen adam olamayıp lure olan slotta 8 li parti yapıyosan vede sana uyarı geliyo sen egaleye almıyosan afedersin sen deil küfür Odunla kafanın ezilmesini hak etmisin.
    Eger yanlıs dusunuyosam Oyun bırakırım. Bu arada Bana küfür eden adamada egilip burdanda koy diyecek deilim.. Karsılıgını muhakkak alacaktır.

7. Darwell

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Cumhur kardeşim boşver artık bunların nasıl insanlar olduğunu tüm server biliyor zaten burda konuştukça nasıl insanlar olduğu nasıl bir zihniyete sahip oldukları da ortaya çıkıyor biz işimize bakalım bırak kale onların olsun al isimleri burda da yazıyor "KhepriS" kazandıkları para neyse söylesinler ben gene vereyim ama insan olsunlar önce..

8. 1989

1989 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cmhur bu adamdan cacık olmaz bosuna yazma ben 21 yasındayım gel dıyorum gelmıyor ne beklersın ben bu adamın sadece karısına acıyorum ne kadar adı ne kadar serefsız bırı oldunu bılıyormu acaba... Azuth yenı nıck DaRk_AnGeL_

9. gece mavisi

gece mavisi Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    helal cumhurum bendeb geliyorum sp farm bitecek ve battal gidecek )

10. Black_White

Black_White Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    titanda kale hala sizdemi?

11. Darwell

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayır Imperial aldı.

12. aids

aids   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    En elektroniğinden :)
    Hep Bize Küfürcu dediniz ama kendinize hiç bakmadınız iiki bi kaleyi aldık.. Buyrun Ss ler Bugsbunny naslda Küfür edior.[​IMG]

13. D34th4nG3L

D34th4nG3L Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    garson
    kale Khepristemi duyamadım küfür etmezlermiş az önce küfür etti khepris guildinden birisi ssleri koyduk siteye baqsınlar lmperial FTW (RASLANTIYMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ) lol

14. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    HEEHEHEHE ANCA KHEPRİSİ KÖTÜLEMEY ÇALIŞIYORSUNUZ GEREKEN AÇIKLAMAYI SİZİN BÖLÜMÜNÜZDE VERDİM.BİRDE UTANMADAN AYNI RESMİ BURAYADA KOYMUŞLAR.SİZDEN ADAM OLMAYACAĞINI HERKES BİLİR BÖYLE SAÇMA SAPAN OYUNLARLA KHEPRİSİ KÖTÜLECEĞİNİ SANIYORSANIZ YANILIYORSUNUZ.SİZİN VE UNİONUN NASIL OLDUĞUNU BÜTÜN TİTAN BİLİYO.BÖYLE RESİM KOYMAYA İHTİYACIMIZ BİLE YOK.AMA GEREKİRSEDE KOYARIZ SİZİN DAHA YENİ YAPTIĞINIZ KOMPLO GİBİ OLMACAĞINDAN DA EMİN OLABİLİRSİNİZ... :thumbsup:

15. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
  16. lincoln35

lincoln35 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

olayla alakam yok ama o kadar uzun süredir oyunu oynadğnı iddia ediyosn ve daha lol ne dmek bilmysn? xD süpersn devam :wink1: xD

17. EndoRewa

EndoRewa Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sende de anlama özürlülüğü var onu birleştirip okumaya calısma Bu 1 Bu 2 demiş orda anladın ?

18. DaddyCool

DaddyCool   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen daha komiksin nuri :P :nod: