Fenerbahçe'nin Sırp oyuncusu Mateja Kezman, geçirdiği ameliyat sonrası beklenenden çabuk iyileştiğini ve kendisini iyi hissettiğini söyledi.

Geçirdiği ameliyat sonrası, ülkesinden dönerek topla çalışmalara başlayan Mateja Kezman, FBTV'ye yaptığı açıklamada, ameliyat sonrası iyileşme sürecinin hızlı geçtiğini belirterek, "Beklenenden daha çabuk iyileştiğimi düşünüyorum. Bana ameliyattan sonra 5 hafta süre vermişlerdi. Oysa ben 18 gün sonra, topla tüm hareketleri yapmaya başladım. Önümüzdeki salı günü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımız Inter maçı için kendimi hazır hissediyorum. Dizimdeki şişlik indi" diye konuştu.

Kezman8.jpg

Sırp futbolcu, Fenerbahçe'nin başarısı için her şeyi yapacağını ifade ederek, şunları kaydetti: "Fenerbahçe benimle anlaşma imzalarken, önüme koyduğu tüm hedefleri gerçekleştirdik. Bizden 100. yılda şampiyon olmamız, Süper Kupa'yı kazanmamız ve Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edip iyi yerlere gelmemiz istenmişti. Tüm bunlar gerçekleşti. Ameliyatım sonrası çalışmalarımı iyi bir şekilde sürdürdüm. Bu süre içinde kendimi dinleme imkanı da buldum ve moral olarak da iyi bir seviyeye geldim."

Kezman, gol atması konusuyla ilgili olarak da, "Ben de fazla gol atmak isterim. Ancak 30 gol atarsanız ve takım kupa kazanamazsa bunun çok önemi yok. Önemli olan takımın başarısı" dedi.

"SEMİH İYİ MAÇLAR ÇIKARDI"
Ülkesinde bulunduğu sürede Fenerbahçe'nin maçlarını takip ettiğini dile getiren Kezman, "Benim olmadığım süre içerisinde Semih çok üstün bir performans gösterdi. Çok iyi maçlar çıkardı. Semih'i her zaman destekliyorum. Takımda şu anda çok iyi iki tane forvet oyuncusu var. Bu da Fenerbahçe için iyi bir şey" diye konuştu.

semih kezmanda daha faydalı ama zico Türk diye oynatmıyo Semihin adının 'Suazo' mu olması gerekiyo oynaması için Exclamation Exclamation

ohooo semih yabancı oLsaydı ilk 11 den cıkmaz aranıLan oyuncu oLur avrupa kLubLeri pesinden kosardı..bu isLer hep boLe Evil or Very Mad Evil or Very Mad

semih gerçekten kezmandan daha i oynuyor ve kezmana göre daha fazla koşuyor...

Kezman Semih ten daha iyi oyuncu Ama Semih Fb için daha faydalı suc Zico'da Sen Türkiyenin en büyük Külübünün Antrenörüsün ndn Tek forvet oynuyon diye sormak lazım 2 forvet oynasak şuan %90 liderdik

Yukarı Alt