1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kezman: "Semih iyi maçlar çıkardı"

1. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Fenerbahçe'nin Sırp oyuncusu Mateja Kezman, geçirdiği ameliyat sonrası beklenenden çabuk iyileştiğini ve kendisini iyi hissettiğini söyledi.

Geçirdiği ameliyat sonrası, ülkesinden dönerek topla çalışmalara başlayan Mateja Kezman, FBTV'ye yaptığı açıklamada, ameliyat sonrası iyileşme sürecinin hızlı geçtiğini belirterek, "Beklenenden daha çabuk iyileştiğimi düşünüyorum. Bana ameliyattan sonra 5 hafta süre vermişlerdi. Oysa ben 18 gün sonra, topla tüm hareketleri yapmaya başladım. Önümüzdeki salı günü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımız Inter maçı için kendimi hazır hissediyorum. Dizimdeki şişlik indi" diye konuştu.

Sırp futbolcu, Fenerbahçe'nin başarısı için her şeyi yapacağını ifade ederek, şunları kaydetti: "Fenerbahçe benimle anlaşma imzalarken, önüme koyduğu tüm hedefleri gerçekleştirdik. Bizden 100. yılda şampiyon olmamız, Süper Kupa'yı kazanmamız ve Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edip iyi yerlere gelmemiz istenmişti. Tüm bunlar gerçekleşti. Ameliyatım sonrası çalışmalarımı iyi bir şekilde sürdürdüm. Bu süre içinde kendimi dinleme imkanı da buldum ve moral olarak da iyi bir seviyeye geldim."

Kezman, gol atması konusuyla ilgili olarak da, "Ben de fazla gol atmak isterim. Ancak 30 gol atarsanız ve takım kupa kazanamazsa bunun çok önemi yok. Önemli olan takımın başarısı" dedi.

"SEMİH İYİ MAÇLAR ÇIKARDI"
    Ülkesinde bulunduğu sürede Fenerbahçe'nin maçlarını takip ettiğini dile getiren Kezman, "Benim olmadığım süre içerisinde Semih çok üstün bir performans gösterdi. Çok iyi maçlar çıkardı. Semih'i her zaman destekliyorum. Takımda şu anda çok iyi iki tane forvet oyuncusu var. Bu da Fenerbahçe için iyi bir şey" diye konuştu.

2. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    semih kezmanda daha faydalı ama zico Türk diye oynatmıyo Semihin adının 'Suazo' mu olması gerekiyo oynaması için Exclamation Exclamation

3. saxfax

saxfax Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    ohooo semih yabancı oLsaydı ilk 11 den cıkmaz aranıLan oyuncu oLur avrupa kLubLeri pesinden kosardı..bu isLer hep boLe Evil or Very Mad Evil or Very Mad

4. mumya307

mumya307 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    semih gerçekten kezmandan daha i oynuyor ve kezmana göre daha fazla koşuyor...

5. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Kezman Semih ten daha iyi oyuncu Ama Semih Fb için daha faydalı suc Zico'da Sen Türkiyenin en büyük Külübünün Antrenörüsün ndn Tek forvet oynuyon diye sormak lazım 2 forvet oynasak şuan %90 liderdik