1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

keyloger ve buna benzer virüslere

1. fernoke

fernoke Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keylogerve buna benzer tüm virüslere karşı süper savunma sistemine sahip biir windows biliyorum bu windows virüs ve koyloger asla işlem göremiyor beslenme dosyaları yok ve hiç bir şekilşde iletişim sağlayamazlar dahılamazlar. windows linux programın adı bunu windows olarak kullanın virüs programına gerek yok kesinlikle virüs girse bile işlem yapamıyor oyunlarda programlarda sorun yaratmaz xp benziyor ve cok daha harika savunması var hackerların bile bişi yapamadığı tek windowsdur.hacklenmelere karşı geriştirilen bir windowsdur ve piyasada cok zor bulunur. umarım yardım edebilmişimdir.

2. silkroadlife

silkroadlife Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Deep Freeze Her Eve Lazım

3. $$_$$

$$_$$ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    linux da bot calısmıor dıe bılıorm ama calısorsa cok ıyı olur:)

4. fernoke

fernoke Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hertürlü program lazım bu arada deep freez şuan yeni nesil keylogerlara hiç bişi yapamıyor en sağlam şuan linux

5. alibey587

alibey587 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ELEKTRİK-ELEKTRONİK...
    yaw bi linux pardus deilmi? pardus te böle bişi deilmi...yoksa diğer ismi pardusmü...

6. SroKopat

SroKopat Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    linux bir microsoft windows yapımı değildir bu yüzden sadece linux diyelim :thumbsup:
    ayrıca;
    keylogger vs linux'te çalışamamasının sebebi savunma sisteminden değil,virüsulerin linux işletim sistemini desteklemediğinden(saçma oldu ama :D ) dolayı çalışamazlar.Eğer insanlar çoğunlukta windows yerine şu anda linux kullansalardı virüsler linux'e göre ayarlanırdı :thumbsup:

7. Roland Deschain

Roland Deschain Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dostum linux, windows'ta çalışan programları desteklemez. bu yüzden de windows için yazılan keyloggerlar linux'ta çalışmazlar. bu linux'ın sağlamlığını değil, dandikliğini gösterir. linux yaygın olsaydı, programlar (ve virüsler) linux'a göre yazılırdı :muck:

linux kullanırsaniz silkroad oynayamazsınız :wink1:

linux bir windows değildir :mrgreen: açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir işletim sistemi kernel'idir. linux kullanılarak yazılan çeşitli işletim sistemleri mevcuttur. bunlardan bazıları: ubuntu, redhat, pardus olarak sayılabilir. fakat her önüne gelen bir linux sürümü çıkardığından piyasada gerçekten fazla sayıda bulunurlar :D linux kullanacaklara tavsiyem ubuntu'dur.

8. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    Kırk yıl düşünsem böyle bir yazı yazacağım aklıma gelmezdi.

Windows, Microsoft Corp. tarafından çıkarılan ücretli, bir çok ücretli ücretsiz programın desteklediği, bir işletim sistemidir. Linux ise 1991 yılında Linus Torvalds tarafından Kernel tabanı üretilmesiyle çalışmalara başlanan, dünyanın yüzlerce yerinde farklı bilim teknik ve araştırma kurumlarının desteğini gören ücretsiz bir işletim sistemidir. Bu işletim sisteminin Avrupa'da ve özellikle Almanya'da kabul gören versiyonu Ubuntu, ki ubuntu güney afrikalılar tarafından geliştiriliyor, Türkiye'de kabul gören versiyonu Tübitak'ın geliştirip sunduğu Pardus'tur. Bu işletim sistemi Kernel tabanlı, dosya sistemi ntfs değil ext3 olan, kendine özgü resim, kütüphaneleme ((library)) ve program formatları olan Windows'tan apayrı bir sistemdir. Yani Windows'unuzda oynadığınız Silkroad Online'ı Pardus'ta ya da herhangi bir Linux sürümünde oynayamazsınız. Hiçbir program çalışmadığı gibi Windows için yazılan virüsler de çalışmaz, zaten bu virüsler hangi işletim sisteminde yazılıyor sanıyorsunuz :wink1: Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur. Linux'da Silkroad oynayan arkadaşı da kendi hayal dünyasıyla başbaşa bırakıyorum.

9. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
  10. Roland Deschain

Roland Deschain Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar: