1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kewell resti çekti..

1. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Sarı-kırmızılı yönetim, sakatlığına rağmen tribünlerin sevgilisi olduğu için devre arasında yollarını ayıramadığı Kewell ile masaya oturdu.

Galatasaray, Harry Kewell'a sezon sonunda veda ediyor. Sarı-kırmızılı yönetim, sakatlığına rağmen tribünlerin sevgilisi olduğu için devre arasında yollarını ayıramadığı Kewell ile masaya oturdu.

Yöneticiler, Avustralyalı'ya 1 yıllık sözleşme teklif etti. Kontratı sezon sonunda bitecek Kewell ise bu öneriye "Hayır" dedi ve "En az 2 yıllık sözleşme" diyerek rest çekti.

Yıldız oyuncunun bu cevabı sonrası durum değerlendirmesi yapan sarı-kırmızılı yöneticilerin, "Hem maliyeti yüksek hem de sürekli sakatlanıyor. 2 yıllık kontrat teklif etmemiz imkansız" dedikleri öğrenildi.

YENİ SEZONDA ÇOK ZOR

2 milyon Euro maliyeti olan ve yeni sezonda Galatasaray'da olması zor gözüken Kewell için, taraftarın şimdi nasıl bir tepki göstereceği merak konusu oldu.

2. HeartLess*X

HeartLess*X Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Kewell gibi bir oyuncuyu kaçırmamaları lazım Galatasaray'ın :)

3. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Taraftar son zamanlarada başka bir futbolcuyu bu kadar çok sevmedi. Yönetim bu teklifi kabul etmek zorunda. Edicekde.

4. Avenger

Avenger Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kewell alınmazsa bir daha lig maçını izlemem 8)