1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kewel: 40 yaşına kadar oynayacağım..

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Galatasaray'ın Yeni Transferlerinden Harry Kewel, 40 Yaşına Kadar Futbol Oynamayı Düşündüğünü Söyledi.
    Galatasaray'ın yeni transferlerinden Harry Kewel, 40 yaşına kadar futbol oynamayı düşündüğünü söyledi.
    Avustralya'nın en büyük spor dergilerinden biri olan Alpha'nın, Kewell ile transferinden hemen sonra yaptığı röportaj, Galatasaray'ın resmi internet sitesinde bugün yayımlandı.

Kewell, röportajında ''Sadece 29 yaşındasın. Daha ne kadar futbol oynamayı düşünüyorsun'' sorusunu, ''Daha önce de söylediğim gibi 40 yaşına kadar futbol oynamayı düşünüyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum ve ilerisi için henüz bir son görmüyorum'' derken, ''Bu kadar uzun süre oynayacağını göz önüne alırsak, bütün bu zamanını Türkiye'de geçirmeyeceğini farz ediyorum. Kulüp futboluyla ilgili başka ne gibi arzuların var'' sorusu üzerine de, ''Türkiye'de tabii ki o kadar uzun süre oynamayı düşünmüyorum. Oynayacak ve kazanacak bir çok nedenim olduğunu hissediyorum. Tabii ki, Galatasaray'ın lig şampiyonluğu unvanını koruması ve Avrupa'da kazanması önceliklerim. Gittiğin her yerde kazanmak istersin ve benim burada bulunma sebebim de bu'' yanıtını verdi.