StarkDrache

Bilgiliyim
Başkan Rızgar Ali’nin yönettiği bir oturumda toplanan Kerkük İl Meclisi, şehrin Kürt Bölgesine katılmasını karara bağladı. Karara 23 meclis üyesi imza koydu.

Kerkük İl Meclisi bugün, Kerkük seçimlerini ve Kerkük’ün normalleşmesini öngören anayasanın 140. Maddesini gündemine alarak toplandı. Üç saatlik toplantının ardından Meclis Başkanı Rızgar Ali, Kerkük’ün Kürt bölgesine dahil edilmesinin karara bağlandığını duyurdu.. Alınan kararın Irak anayasasına uygun bir karar olduğu savunuldu.
20 şubat 2008 tarihinde, Anayasa’da yapılan yeni bir düzenleme ile, bir vilayetin il meclisi üyelerinin, bir başka federasyona veya bölgeye bağlanması yönünde karar alması kolaylaştırıldı.

Kerkük İl Meclisi aldığı kararı, yarın bölgesele Kürt Parlamentosu’na yollayacak.

Uyan Ey Türkiyem !!!

StarkDrache

Bilgiliyim
XianHun demiş ki:
allah belasını versin bu hükümetin paşa paşa verio kerkük'ü
Misaki Milliye Göre Türkiyeye Ait Olması Gereken Yerlerden Birisi. Ama İngiltere Yine Masabaşındaki Üstün Başarısını Kullandı Ve Olayı Hissettirmeden Türkiye Dışına Çekti. Şuan İse Belli...

Bizim hiç ilgilenmediğimiz, umursamadığımız, kulaklarımızı tıkamayı seçtiğimiz ermeni sorunu tüm dünyada yeni nesil tarihini bilmeyen ve doldurulan ermeni asıllı gençler ile çığ gibi büyüdü.

Bizim hiç ilgilenmediğimiz ne halleri varsa görsünler dediğimiz kürt sorunu pkk gibi bir 'UR' doğurdu.

Şimdi hiçimi hiç ilgilenmediğimiz toprakları cebren ve hile ile masabaşında elimizden alıyorlar ve bu topicde gülben ergenin külodu, avril lavinenin güzelliği gibi konulara kafa yoran kullanıcılarımız sayesinde yok oluyor.

Birileri ilgimizi başka yönlere çekiyor farkındamısınız?

StarkDrache

Bilgiliyim
MetalMilitia demiş ki:
Bizim hiç ilgilenmediğimiz, umursamadığımız, kulaklarımızı tıkamayı seçtiğimiz ermeni sorunu tüm dünyada yeni nesil tarihini bilmeyen ve doldurulan ermeni asıllı gençler ile çığ gibi büyüdü.

Bizim hiç ilgilenmediğimiz ne halleri varsa görsünler dediğimiz kürt sorunu pkk gibi bir 'UR' doğurdu.

Şimdi hiçimi hiç ilgilenmediğimiz toprakları cebren ve hile ile masabaşında elimizden alıyorlar ve bu topicde gülben ergenin külodu, avril lavinenin güzelliğine kafa yoran kullanıcılarımız sayesinde yok oluyor.

Birileri ilgimizi başka yönlere çekiyor farkındamısınız?
Farkında Olmasak Bu Konuyu Açıp Yorum Yaparmıyız . ( Kendi Ve Yorum Yapanların Adına ) :!:
Ama Yorumunda Sonuna Kadar Haklısın Neville. Biz Burda Silkroadda +5 Basmanın Püf Noktalarını Ararken Adam Türkiyeyi Nasıl Bölücem Diye Düşünmekteyken....

Sizin gibiLer hepiniz İnönücüsünüz .... Atatürk'ümün adını kötüLüyorsunuz tek Laf etmeyeceğim .

JeNNa demiş ki:
Sizin gibiLer hepiniz İnönücüsünüz .... Atatürk'ümün adını kötüLüyorsunuz tek Laf etmeyeceğim .
Ne demek istediğini anlamış değilim.

Bizim gibiler kim?
Atatürk 'ün adını nasıl kötülüyoruz?

Birilerine kulp takarken daha açıklayıcı olalım lütfen.

A

Anonymous

Guest
Aradan bir buçuk saat geçmiş, açıklamayı yarın duyacağız hep birlikte.
Yani ben öyle umuyorum en azından.

Clawless

Öğreniyorum
Ustunuze alinmadan once, bir de o ilk mesajda Kerkuk'u verenlere o lafi ettigini dusunebilseniz, herkes fesat degil size laf edicek, ha ama sizeyse lafi onu bilemem gene de..

StarkDrache

Bilgiliyim
JeNNa demiş ki:
Jenna Benim Siyasi Kimliğim Ne Kadar Bellidir Bilemem Ama Ben Kemalistim Atatürkün Adını Hiç Bir Yerde Hiç Bir Şekilde Kötüye Kullanmam Kullandırtmam :wink1:
Sen Kendini Aşan Yorumlar Yapmaktasın.
Hadi Kayra Ve Metal Milita'nın Beklediği Cevabı Ver !!!!!!!!!

Midbroke

Bilgiliyim
StarkDrache demiş ki:
JeNNa demiş ki:
Jenna Benim Siyasi Kimliğim Ne Kadar Bellidir Bilemem Ama Ben Kemalistim Atatürkün Adını Hiç Bir Yerde Hiç Bir Şekilde Kötüye Kullanmam Kullandırtmam :wink1:

Bekliyoruz .

StarkDrache

Bilgiliyim
Maxima demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
JeNNa demiş ki:

Bekliyoruz .
uP !!!

StarkDrache

Bilgiliyim
Maxima demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
JeNNa demiş ki:

Bekliyoruz .
uP !!!

Yukarı Alt