1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kepez OYAK Renault'ya vize vermedi

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kepez OYAK Renault'ya vize vermedi
    Antalya Kepez Belediyespor, BEKO Basketbol Ligi'nde normal sezonun son haftasında, OYAK Renault'yu sahasında 63-54 yenerek rakibinin play-off umutlarını söndürdü.
    BEKO Basketbol Ligi'nde 30. ve son hafta mücadelesinde Antalya Kepez Belediyespor, OYAK Renault'yu 63-54 mağlup etti.
    Lige bu sene yükselen Antalya ekibi, sezonu 12. galibiyetle kapattı. Bu mağlubiyetle play-off şansı kalmayan OYAK Renault da sezonu 12 galibiyet – 18 mağlubiyetle bitirdi.
    Karşılaşmaya hızlı başlayan evsahibi ekip Gordon ve Ruzic ile art arda sayılar buldu. Oyak Renault'un defansta verdiği açıkları iyi değerlendiren Kepez Belediyespor, ilk periyotu 20-15 önde tamamladı.
    İkinci periyotta oyuna Alper, Ömer ve Özgür'ü dahil eden OYAK Renault, oyunda dengeyi sağlamayı başardı. Ömer'in isabetli atışlarıyla rakibini yakalayan Oyak Renault, ikinci periyotu 32-30 önde tamamladı.
    Karşılaşmanın üçüncü periyoduna defans ağırlıklı bir oyunla başlayan Kepez Belediyespor, Ruzic ve Hakan Köseoğlu ile sayı bulmaya çalıştı. Kepez Belediyespor'un ataklarını iyi savunma yaparak engelleyen Oyak Renault, Özgür ve Nedim'in sayılarıyla rakibine karşılık verdi. Üçüncü periyot 46-45 Kepez Belediyespor lehine sonuçlandı.
    Karşılaşmanın son periyotunda Oyak Renault karşısında rahat bir oyun ortaya koyan Kepez Belediyespor, rakibiyle arasındaki farkı 9 sayıya kadar çıkararak karşılaşmadan 63-54 galip ayrıldı.
    KEPEZ BELEDİYESPOR: 63 - OYAK RENAULT: 54
    Salon: Dilek Sabancı
    Hakemler:
    Fatih Söylemezoğlu xx, İsmail Tarkan Tuser xx, Yücel Çilingir xx
    Kepez Belediyespor: Hakan Köseoğlu xxxx 8, Ufuk xxx 2, Lorenzo Gordon xxxx 22, Tomislav Ruzic xxx 14, Keith Simmons xxx 15, Bora xx, İsmail x 2, Güven xx
    Oyak Renault: Evren xx 8, Tufan xxx 3, Ahmet xxx 4, John Randle xx 8, Nedim xx 8, Alper xxxx 9, Ömer xxxx 12, Özgür xx 2
    1. Periyot: 20-15
    Devre: 30-32 (Oyak Renault lehine)
    3. Periyot: 46-45
    5 faulle oyundan çıkan: 36.45 Nedim, 39.05 Ahmet Ali (Oyak Renault)