Bilmeyenler için Efes Srodan DestrctioN guildinden LastAttack*Swindler ve Quensis'ten hediye olan Bellatrix adlı chaları oynadım.
Evet beyler 15 ay için açtığım son topic.Fazla tanınmadım ama sürekli takipçisi oldum exl'in.Ispartaya askerliğe gidiyorum acemilik için.Ustalıkta %95 doğu bide çavuş olarak gdiyorum o yüzden burdan vedalaşmak ve hakkınızı helal etmeniz için açtım bu topici..Burdan özellikle Efes Srodan bi item alışverişi sırasında tanıştığım Guathema'ya(burak herşey için teşekkürler),Addicted (Emre sağol dostum),Wax Whine(Sen bana baya destem oldun :P ),Quensis ve adını hatırlamakdıklarıma canı gönülden teşekkür ederim hakkınızı helal edin

Dağıtım:Ardahan/Göle Hayırlısı olsun

Allaha emanet ol kardeşim. Hayirlisila git gel inşalaah. Biz her zaman buradayiz seni bekliyoruz :)

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Allah'a emanet ol kardesim. Hayırlısı ile bi git gel oyun isi basit. Silk'N'de DestructioN guildinde sana özel char kasıp itemlerini ayarlayacagız geldiginde kaldıgımız yerden devam ederiz :beer:

Allah'a emanet ol kardeşim.Numaram var istediğin her zaman arayabilirsin.
Kendine iyi bak bekliyoruz :kalp:

Allah'a emanet ol.Kendine iyi bak bekliyoruz <3

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Allaha emanet ol dostum, hayırlı teskereler. Güle güle git, güle güle gel. Askerden geldiğinde topicini mutlaka bekliyorum, kendine iyi bak. :kalp:

Yukarı Alt