1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

'Kendimi baskıya hazırladım'

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    'Kendimi baskıya hazırladım'
    Galatasaray'ın Kolombiyalı yıldızı Juan Pablo Pino, büyük bir kulübe geldiğini ve baskı olabileceğini belirtirken, “Ancak kendimi buna çok iyi hazırladım” dedi.

Galatasaray’ın son yabancı transferi olan Juan Pablo Pino, GS TV’ye açıklamalarda bulundu. Büyük bir takıma geldiğini söyleyen Pino, bu nedenle çok heyecanlı ve çok mutlu olduğunu söyledi. Kendisine çok sıcak bir karşılama yapıldığını belirten Kolombiyalı yıldız, “Takım içinde çok iyi bir hava var ve gördüğüm kadarıyla arkadaşlık üst düzeyde” dedi.

‘Hem atarım, hem attırırım!’

En önemli özelliğinin topla olan sürati ve bireysel yeteneği olduğunu belirten Pino, fizik olarak hazır durumda bulunduğunu ve teknik heyetin istemesi halinde hemen oynayabileceğini söyledi. 23 yaşındaki yıldız, sahip olduğu yeteneği sergilemek ve kariyerinde daha iyi yerlere gelmek için Galatasaray’ı tercih ettiğini belirtti. Kolombiyalı oyuncu, “Seni daha çok gol atarken mi yoksa attırırken mi göreceğiz?” sorusuna, “İki özelliğimi de göreceksiniz. Bazı maçlarda asist, bazılarındaysa gol atma özelliğimi seyredeceksiniz cevabını verdi. Pino, Galatasaray’da baskı altında kalacağını söylerken, “Ancak kimsenin şüphesi olmasın. Kendimi buna çok iyi hazırladım” dedi. Genç oyuncu ayrıca Sarı-Kırmızılı ekipte 20 numaralı formayı giyeceğini de kaydetti. “El Mago” (Sihirbaz) lakabının Kolombiya Genç Takımı’yla gittiği bir turnuvada sergilediği futbolu ve kazandırdığı maçlar nedeniyle kendisine takıldığını dile getiren Pino, Kewell’a da “Büyücü” dendiğini anımsatarak, “Takımda iki sihirbazın olması güzel” dedi.

Pino ve Kewell ayrı çalıştı

Galatasaray’ın dün sabahki idmanına Juan Pablo Pino ve Harry Kewell da katıldı. İki oyuncu da çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü. Sakatlığı devam eden Aydın Yılmaz ve önceki akşam idmanda ayak bileğini burkan Anıl Dilaver’in tedavileri ise otelde kurulan sağlık merkezinde yapıldı. Milan Baros fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarını sürdürdü. Sağ adalesindeki problemi geçen Çağlar Birinci ise kondisyonerler eşliğinde idman yaptı.​

Fanatik ^^