jumper

Öğretiyorum
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

yorum lutfen

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yetenek var ama bilgi eksik,farklı farklı layer larla çalışmayı öğrenmen lazım,bitek tabanı kabartıyım derken karakterlei vs hepsini kabartmışsın,çok kaba duruyorlar

bannedddd

Buralıyım
Pennywise demiş ki:
yetenek var ama bilgi eksik,farklı farklı layer larla çalışmayı öğrenmen lazım,bitek tabanı kabartıyım derken karakterlei vs hepsini kabartmışsın,çok kaba duruyorlar
+1

O ışığı gördüm sen de daha iyi yapabilirsin. perde

dostum banada kanlı bişiler yapsana. imza lazım banada. ama bol bol kanlı ve cani bişi olsun. şimdiden tşkürü bi borç bildim sana mucX

jumper

Öğretiyorum
evet bilgim eksik size katılıyorum fazla bişey bilmiyorum ama orenmeye calısıyorum

baskalarına imza yapmamdaki amac parada diil hayrandaa diil eglenceli oluyo sadece

kanlı ve vahset seylerden fazla hoslanmam yapıcam imzada guzel olmas o yuzden yapmıcam avatar istek bolumunden iste yapıcak biri cıkar

jumper

Öğretiyorum
bak daha hic bişey istedilermi kimseye ters cevap vermedim sanada ters bişey demedim duzgunce soyledim yapamam diye beceremem diye kendimi bişey zannettigim yok avatarımı ben yapmadım hazır bisey hazır imzaa istersende gir nete bul ben vahstli bişey yapmayı beceremem tammı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ps bölümünde ki sabit topicleri tek tek uygula çok daha güzel işler çıkartacağına eminim Wink

Pennywise demiş ki:

HAyranım Penny sana

Yukarı Alt