NiNCaSu demiş ki:
Şu topic'e devam etmek lazım.Yeni hikayeler lazım.
senin hikayeni merakla okudum ve içimde garip birşey oldu çok zorluk atlatmışsın.

benim hikayem seninki gibi olmasa da yazayım dedim :)

ilköğretimde okulun en iyisiydim parmakla gösterilen öğrencilerden. Bir hocam dışında bütün hocalarım beni çok severdi. O da, anlattığı şeyleri bildiğim bu nedenle verdiği ödevler sıkıcı geldiği için yapmadığımdan sevmiyordu beni. ilköğretimi çok iyi bir şekilde bitirdim diploma notum 96,96 civarı birşeydi. Liseye başladık, İzmir'in en saygın liselerinden biri olan İzmir Kız Lisesi Almanca bölümünü kazandım. İlköğretimde yatarak sınavlardan geçmeye konuları öğrenmeye alıştık tabi, liseyi de öyle sandık. İlk sınavımdan 37 aldım, ki benim en düşük notum 85-90 falandır ilköğretimde. Neye uğradığımı şaşırdım. Bir kızla tanışmıştım okulun ilk günleri, kızla 1 hafta sonra falan çıkmaya başladık. Kıza iyice aşık olmştum. Beni 2 hafta sonra bıraktı ki ben de onun beni sevdiğinden emindim. Ama hepsi yalanmış, 2-3 hafta kendime gelemedim salak gibi dolaşıyordum ortalıkta. İlk sene çalışmadım iki tane 1 ile sınıfı geçtim. Akıllanmadım lise 2 de o şekilde, sınavlarım 0-1-2 idi genelde. Sınıfta kaldım, yazın ortalama yükseltme sınavları ile geçtim sınıfımı. Bu sene 3. sınıfa başlayacağım, kendi kendime bir karar aldım ve umarım bu kararı uygulayabilirim, derslerime adam gibi çalışarak teşekkür alıp sınıfımı geçeceğim. Şimdiki aklım olsa bir anadolu meslek lisesi bilgisayar bölümüne girerdim hem daha rahat olurdum hem de öss derdim olmazdı. üni hedefim programcılık yani bu lisede boşuna zorlanıyorum, bana tek artısı ilerde cv'mde yazacak olması.

bakalım daha neler yaşayacağız :)

Yukarı Alt