Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Idea Idea Kendi sunucumuza taşındık! Extraloob.com Idea Idea

Sizlere sorunsuz ve kesintisiz hizmet verebilmek için artık kendi sunucumuza taşındık bu süreçte ufak defek aksaklıklar yaşanabilir bunları sakın dert etmeyiniz haftasonuna kadar hiçbir problem kalmaz kaldığımız yerden devam ederiz bilginize.

sitedeki görseller eski haline gelecektir, sitemiz rollback olayı yaşamamıştır bilginize.

jiggy ve screamadle'a ayrıca çok teşekkür ediyorum büyük emekleri var bu sıkıntılı günlerde öpüyorum onları gözlerinden (hoş scream izmire aleme gitti ya neyse) mucX

Saygılarımla,

Ohh be hele şükür açıldı site.Kendi sunucmuza geçmek daha güzel tabi.Extra hacım PH'ın İstanbul e gelmiş :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_CaPtaiN_ demiş ki:
Ohh be hele şükür açıldı site.Kendi sunucmuza geçmek daha güzel tabi.Extra hacım PH'ın İstanbul e gelmiş :mrgreen:
sorma varya yanına bile gidecektim bu stresten birşey yapamadım uğraştık durduk site için.

Morwena

Buralıyım
hayırlı olsun yeni Sunucumuz ... Wink
Umarım sorunsuz ve Mutlu günler geçirmek dileğiyle Cool

Rix!> demiş ki:
Bana Kalırsa Baya Kötü Olmuş.
Giriş Yamam 5dkmı Aldı.
Sunucunuzu Değiştirmeden Önce Daha Hızlıydı Ve Baya İyiydi Hiçbir Sorununu Görmemiştik.
öyleydi ama olsun açıldı ya explorer'a girince ne yapacağımı şaşırıyordum buna da Şükür mucX extraokk :santa:

hayırlı olsun extraloob a birşeyler var bu site giderse sro hayatı güzel olmaz dedim ama ciddiden çok süper bir site. Ama biraz yawaş

öff .. ne uzun günlerdi yaw :S hiç zevkli değildi.. neyse umarım bi daha aynı sorıunu yaşamayız.

Yukarı Alt