Sızlerden Da Fazlasını Beklıyorumm ... :))
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Misproject

Buralıyım
8 clientten sonra ıp aynı ıp den açılmıyo die biliyorum.+ ztn bi klasör aç simgesini sro_client in simgesi yap o klasörü açtıkça sro client açmış gibi olursun. birde şu ilgimi çekti arkadaş rumata loader kullanıyo galiba ama sadece açık olan clientte çarın adı yazıyor yani dier çarlara girmemiş daha. ztn intro ya kadar kolay açılır intro dan sonra çar oyuna girince zorlanır pc

TubeSnake demiş ki:
8 clientten sonra ıp aynı ıp den açılmıyo die biliyorum.+ ztn bi klasör aç simgesini sro_client in simgesi yap o klasörü açtıkça sro client açmış gibi olursun. birde şu ilgimi çekti arkadaş rumata loader kullanıyo galiba ama sadece açık olan clientte çarın adı yazıyor yani dier çarlara girmemiş daha. ztn intro ya kadar kolay açılır intro dan sonra çar oyuna girince zorlanır pc
Dowseydın :)) Ama Gercekten Hepsını Kendım Actım...

TubeSnake demiş ki:
Aynı ip den 30 client sınırı var diye biliyorum

Misproject

Buralıyım
clientless ile olur ama loader dan zannetmiyorum...
birde şuna bakın :starving: :think:
- Resim Silinmiş.

bu resim yanlış yapmışım ama bir klasör açıp adı verin baya bi açmış gibi görünür... :muck:

TubeSnake demiş ki:
clientless ile olur ama loader dan zannetmiyorum...
birde şuna bakın :starving: :think:
- Resim Silinmiş.

bu resim yanlış yapmışım ama bir klasör açıp adı verin baya bi açmış gibi görünür... :muck:
sistemin özelliklerini yazarmısın en ince ayrıntısına kadar :popcorn:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TubeSnake demiş ki:
haklısın güzelim her client için nick yazması lazım açılmayan clientler veya klasorler boyle gozukur güzel iş çıkartmışsın snake :muck: :beer:

o charların hepsi oyundami?? eger deilse bende 2 gb ram im le 14 tane cliend acabiliyorum ama giris yapmıyorum :D normal 3 tane cliend kasmadan acılıyo islemcim yuksek olsa :(

HurRicanEmJ demiş ki:
o charların hepsi oyundami?? eger deilse bende 2 gb ram im le 14 tane cliend acabiliyorum ama giris yapmıyorum :D normal 3 tane cliend kasmadan acılıyo islemcim yuksek olsa :(
Sadece 1 Tanesi Oyunda Dıerlerı Sıfre Yazma Ekranında :))

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
az kaldı az 30 char nasıl açılır rehber hazırlayacağım sizlere :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ironEyE demiş ki:
ben2 client zor açıyom 4 gb ram var ama açamıyom bi türlü olmuyo biride bana öğretse ya :D :roll:
4gb ram ve 2 char açamıyorsan senin ramler edo ramdir zuahahah dur yarıldım gülmekten :D :D :D (en eski ram modelidir 4-8-16-32 mb olarak satılırlardı) sende ki 4mb edo olmasın baba onlar de gett tospa yaaa :twisted: :mrgreen: :lol: :D :santa:

extraloob demiş ki:
ironEyE demiş ki:
ben2 client zor açıyom 4 gb ram var ama açamıyom bi türlü olmuyo biride bana öğretse ya :D :roll:
4gb ram ve 2 char açamıyorsan senin ramler edo ramdir zuahahah dur yarıldım gülmekten :D :D :D (en eski ram modelidir 4-8-16-32 mb olarak satılırlardı) sende ki 4mb edo olmasın baba onlar de gett tospa yaaa :twisted: :mrgreen: :lol: :D :santa:
hahahha :D:D :mrgreen:

Yukarı Alt