1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

kendi parçam gibi sevdigim 65 Nukerim Anqells Hacklen devamı

1. HollowDalton

HollowDalton Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Charım Extraloobdan .............. isimli kişi tarafından hacklendi
    ismini belirtmiyorum belki insafa gelir verir charımı geri Elimde sadece resimleri kaldı şu an neler hissettigimi ancak charı hacklenenler bilir içinizden binbir türlü şeyler gecer bir daha charımı takas etmeyecegim ..kesinlikle ilk defa charım kendi ellerimle gitti kardeşim göremeden gitti.Çanakkale ye gitmişti.abi Charı kas demişti.50 den 66 Ya kadar kasmıştım bu cuma gelecek. charın hacklendigini nasıl diyecegim bilmiyorum bana thielf lik yapacagım derdi kızardım artık kızmayacagım çünkü kızacak bir şey yok ortada.... eger bu yazıyı okuyorsan Lütfen geri ver charı.bu yazıları yazarken gözlerim doldu.artık babama bile güvenmeyecegim :!!&%&! :!!&%&! :cry: :cry: charımı nasıl geri alabilecegim hakkında yorumu olan var mı destege çok ihtiyacım var. Oyunu bırakmayı bile düşünyorum böyle emek hırsızlarının oldugu sürece

2. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    bu olay silkroad denen bağımlılık yapan hastalığı bırakmana vesile olsun. Hayata asıl, derslerin, ailen,çeverene zaman ayır.Sevdiklerinle gez,eğlen,dışarda maç yap...

Bilgisayarda online oyun oynama. CoD serisini oyna, CS oyna. ama online oyunlardan uzak dur.

Geçmiş olsun.

3. SuperNaturaL

SuperNaturaL Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun :!!&%&!

bu devirde kimseye güvenmiycen

4. HollowDalton

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kimin yaptıgını söylüyorum bende Msn kayıtlarıda var ama sadece kardeşime üzülüyorum Charı çok görmek istiyordu bu gün telefonla konuştuk çalınmadan Yarım saat önce bidaha arayamadım ..... isimli şahıs kingwarior okan abi bu şahıs ın IP numarasını verirmisin bana Telekomdan Ev adresini araştırıp Charı geri alacagım ve bir daha oynamayacagım charı kardeşime devredecem

5. __Thieves__

__Thieves__ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    aynen katılıyorum Xanthos sana... kardesım benımde cok charım gıttı smdı sro oynamıyorum...
    smdı cevremde cok mutlu ve bende ailemle ve arkadaslarımla cok mutluyum cok iyi zaman gecırıyoruz eskıden sro oynardık afedersınız hyvan gibi... smdı cs oynuoz CoD oynuoz...emin ol sro olmadan hayat daha gusel...

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle geçmiş olsun keşke seni hackleyenin isminide verseydin, bu hack olayları emin ol sizlerden kaynaklı bu yüzden çok ama çok dikkatli olmak gerekli lakin sorun da değil giden char olsun sağlığına dikkat et hayatın tadını çıkart Xanthos zati gerekli yorumları yazmış aynen katılıyorum o yorumlara...

7. HollowDalton

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    okan abi ismi kingwarior hepiniz doğru diyorsunuz ama o benim emeğimdi işte ne yapayım üzülüyorm elimde değil siz sevgilinizden ayrılsanız üzülmezmisiniz? benimde sevgilim oydu ama beni bırakıp gitti

8. Tarantella

Tarantella Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acını hissediyorum kardeşim.aynı olay benim de başıma geldi.seni çok iyi anlayabiliyorum.ama hayat devam ediyor ne yaparsın..ben senin yerinde olsam bundan sonra atacagım adımları ölçerim,biçerim.babana bile güvenmeyeceksin bu devirde.
    neyse giden charın olsun sana birşey olmasın.

9. HollowDalton

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    artık sitenin güvenilir insanlarıyla görüşecegim bu arada Gaia ya geçmiş bulunmaktayım yardım edecek biri varmı bana gaiada bu arada gaia yıda türkler basmış girdigim gibi globaller ucuşuyo havalarda küfürlü sırf bir Pwp için küfür ediyorlar nick im Anqells hacklenen charımın ismi

10. gsyasin

gsyasin Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağlattın be beni sana gel ec sroda çar verem 51 lvl

11. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GEçmiş olsun bencede inşallah bırakmana vesile olur.

12. Kai

Kai Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    geçmiş olsn kardeŞ

13. HollowDalton

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    gsyasin teklifin için saol ama ben bunları birinden char almak için yazmadım yazdıklarım gerçek ama bu düşünce ile yazmadım

Destek olan herkez saolsun ama Charı çalan kişi sanırım charı geri vermeyecek Msn Konuşmalarımızdan bir kaç SS aldım ama sonra Pc restart attıgı için geri kalanını alamadım şimdi buraya koysam da bir faydası olmayacak eminim zaten belirttigim gibi gaia ya geçtim gaiada inşallah daha Anqells kadar Güçlü bir char yapacagıma inanıyorum. Yardım edebilecek biri olursa Gaiadan Nickim Anqells gene Pm yoluyla ulaşabilirler bana..

14. Mr_Poseidon

Mr_Poseidon Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaahhh ah o acıyı benden iyi kimse bilemez gözümden bile sakındıgım ultraslan_17 artık bi ibnenin ellerinde kardeş çok geçmiş olsun ama o ugur denen ibneyi bulursam allah ya ona verir ya bana :cry: :cry: :cry: :!!&%&! :!!&%&!

15. HollowDalton

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    neyse artık gitti anladım ve geri gelmeyecek

16. GrandStorm

GrandStorm Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok dogru solemissin hepsine katıLıorm.