1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kendi Loaderimiz

1. Bubble

Bubble Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci(maalesef)
    Sayın ExtraLobb.C0M Ailesi

bir sorunu var sizinle paylaşmak isyorum Kendi Loaderimi kendim yapmak istiyorum

SORUN NE?:

Loaderlerde sabit IP No oldugu için herkes kendi Loaderini yapıyo nasılsa Ip no sabit bu yüzden şifreler çalınıyoo

ÖRNEK:

Arkadaşımın 60 level staff char 3 sefer soyuldu Loader yüzünden 1-2 sefer soyulmada paralarını ve elindeki satafı 3.ünde herşeyini soyup PK yapmıslar

Korkuyorum:

Şimdi benimde 80 level blader carım var(Alexander) ve soyulup veyahutta PK olmasından korkuyorum Düşünüp adamlar kendileri Loader yapmıslarsa ben(biz) niye yapamayıyım dedim

ÖNERİ:

Düşündüm VEE ---ExtraLobb.C0M Loader --- diye bizim genişlemekte olan sitemizin Loaderini yapalım .

Tüm Siteden Yardım İstiyorum Ve Loaderi Yapmasını Bilen Birisi Konu Açıp Anlatabilirmi??

2. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasım Dedigin Şeyler O Kadar Kolay Degil Offset Pach YApıyorsun Cocuk Oyundagı Degil hadi onu Yapmadın Memory Pach Yapıyorsun Enjektor Yani Cliente Yükleme Yapar bunu kimse yapamaz çünkü çok zor yapan nasıl yapıyorsa yapıyor Ben Zoomhack nudePatch Ve GameGuardı Kaldırdım Enjector İle Autoit Kullanarak Zor Bİ Olay Yaparken Yazılım Mühendisine Sordum oda Anlamıyor bu Nasıl Oluyor Hala CAkamadım Örnek Kodları Kurcaladım Çalıştı :D şans türkiyeden yapabilicek 1 kişi zor cıkar bende YAPAMAYIZ