Lemus

Jaws3r demiş ki:
Lemus demiş ki:
Jaws3r demiş ki:
@Lemus

Oyundaki kodları yazman için Java bilgisi olması gerektiğini biliyorum ta ki bu çocuk hiç birini bilmiyor bile.

Ayrıca gökhan sen yırt bi taraflarını millet inanıcak diye daha çok beklersin :D
Database Vücüd
Programları Beyin 8)

Sen şimdi hangisini soruyorsun beyinimi, vücudumu soru:
bak arkadaşım benim bu kod yazma vs vs hakkında pek fazla bir bilgim yok ama şunu söylemeliyimki bu dünkü çocuktada bu kodları kendi yazacak yetenek yok anlatabiliyormuyum? Kendi serverini kursun lafım olmaz ama gidip ordan burdan kodlar buluyor bizim serverimiz üstünde çalışıyorum vs vs gibi yutturmaya çalışıp hava yapmaya çalışıyor kısaca boş işler yanii:)
Hmm. Peki kaç kişi tanıyorsun SQL & MySQL bilmeyip oyun hakkında ezbere kod yazan ve onu c#.net,vb.net,c++.net,ASM yazan vs. 1-2 kişi ortaya source atmadan kimse yapamaz.

Maynard'ın ortada emeği var emeğe saygı deyip geçmen lazım :wink1: + Orda 5 kişiyiz yazmış dikkatini çekerse Maynard Db diğerleride bağlantıyı kursa yapamaz,yapılmaz diye birşey çıkmaz 8)

ok bakın dalganıza. neyin ne olduğunu biliyorum yeter bana o.

bu yazdığım son cevaptı. =)

Takımı
Galatasaray
Yetenek var mı bilmem de , bilgi konusunda çok pro olduğunu sanmıyorum. Bir şeyler bilmese buraya kadar da gelemezdi ama. Devamını görelim ilerleyen günlerde :)

Ben saten burda tek başıma bu yere geldim demiyorum 5-6 kişi ile geldik. Anlayana sivri sinek saz anlamayana sivri sinek saz .... nese :byes:
(Bu lafımı daha oncede demiştim bu adama makara: )

Maynard demiş ki:
Lemus demiş ki:
Maynard demiş ki:
Ben saten burda tek başıma bu yere geldim demiyorum 5-6 kişi ile geldik. Anlayana sivri sinek saz anlamayana sivri sinek saz .... nese :byes:
(Bu lafımı daha oncede demiştim bu adama makara: )
brom swnin adı nie xampp apache koysaydın :mrgreen:
Nese ben uyucam,kafa karışık gözlerim gidiyor biride çıkıyor mal mal konuşuyor,söyle milletler yüzünden sitelerden uzaklaştırılıyoruz

Örnek:
Jutanya44
JawS3r
vs
vs
vs
1-2 sene öncesine kadar ne olduğunu bilmesek önemli bir kişi olduğunu sanacaz :))

Maynard demiş ki:
Jaws3r demiş ki:
1-2 sene öncesine kadar ne olduğunu bilmesek önemli bir kişi olduğunu sanacaz :))
:byes: :byes: :byes: :byes: :byes: :byes: :byes: :byes:
Gökhan sana artık acımaya başladım, forum adâbını öğreneli kaç ay oldu gelmiş burda artist artist tavırlar sergiliyorsun? Ulen forumda birşey beceren kendini insan sanıyor, son 1-2 aydır eğlence kaynağım sensin zaten şu forumda. Kendini fazla kaptırma dostum. :wink1:

Guathema demiş ki:
Jaws3r susarmısın artık yoksa uyarını veriyim mi ?
Artık mesaj yazmayacam diyorum adam yukarda bana mal diyor. Çok güzel forumda arkadaş töleransının örneğini göstermiş oldunuz. neyse başka bişey demiyorum ben.

Arkadaşlık mı ????
Gerekirse onunda uyarısını veririm fakat o susturmaya calıstıkca siz konuşuyorsunuz lütfen tartışma uzamasın

daral:
Resim bekliyoruz sourceden sizin ya oyun srevulution + arcane degil nasil olsa. kod sayfasini kapatip sag kosedeki dosyalardan SS bekliyoruz.

PS.Milleti kandirmayin diyorum eger server aciyorsaniz kodlarin kime ait oldugunu soyleyin hem bunu yapan adama saygisizlik etmis oluyorsunuz hemde kendinizi kucultuyorsunuz.Cok net bir sekilde kime ait oldugu belli zaten.

Advance

Programlamayı Gökhan yapmıyor, yapan kişileri tanıyorum daha önce de işim olmuştu onlarla Arcane dosyalarını da kullanarak bu proje üzerinde çalışıyorlar çamur atmak yerine sadece kolay gelsin vs deyip geçebilirsiniz, serveri test etmek, serverda oynamak isteyenler vardır bırakın onlar oynasınlar siz oynamayacaksanız

Yukarı Alt