BiG BoY

Öğretiyorum
Ardadaşlar silkroad yüklü bilgisayarımda eskiden hiçbir sorun yoktu ama şimdi hangi çara girsem çar illegal programdan sürekli block yiyor.ben hiçbir program kullanmıyorum.lütfen bi çözümü varsa bna yarıdm edin.bu arada bilgisayarımda '' Microsoft Visual C++ Runtime Library '' hatası alıyorum bu yüzden sro client ve silkroadın kedni oyuna girme simgesini winrar yaptım her böyle oluşunda winrardan çıkarıp açıyorum bunula bi alakası olabilir mi ne ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin ?

Zahmet edip okuyan herkeze teşekkürler...

BiG BoY

Öğretiyorum
hayır 7 gün block yiyor ondan sonra açılınca giriyorum çara 14 gün yiyor ve sonra 100 yıl acaba o hata ile ilgisi var mıdır?

Yapman gereken ilk şey bilgisayarına format atmak. Daha sonra oyunu baştan kur (Yalnızca http://www.silkroadonline.net sitesinden indirdiğin dosya olsun). oyunu kurduktan sonra sbot,srobot,tbot ve rumata loader dışında oyun clientindeki mantık döngüsünü değiştirecek hiçbir program kullanma ve bu programlarıda ofical sitelerden indir. oyundan ban yemenin nedenleri

1. Uzun süre silk almadan kasmak
2. Oyun çarına silk yükleyip charge back yapmak yani ödemeyi geri almak
3. Oyunun orjinal clientini değiştirecek harici bir program kullanmak (sro klasörü içindeki silkerrsender isimli dosyanın ismini mutllaka değiştir)
4. 80 lvl altı çarı 6 ay 1 sene oyuna girmemek

gibi nedenler orta ve uzun vadede ban nedenidir. Ancak 3. seçenekte ban yemen en fazla 1 hafta sürer..

Yukarı Alt