1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Keita'ya Dikkat Edin.

1. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Olympique Lyon Kulübü Başkanı Aulas’ın danışmanı Lacombe’un Fildişi Sahilli futbolcunun özel yaşantısıyla ilgili anlattıkları karşısında şaşkına dönen sarı kırmızılılar, ilk divan kurulu toplantısında yönetimi uyaracak.

GALATASARAY’ın divan kurulu üyelerinden yönetime Keita uyarısı... 8.5 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında Fransa’nın Olympique Lyon kulübünden transfer edilen Fildişi Sahilli sağ kanat oyuncusunun adının yeteneklerinin yanı sıra, disiplinsizliği ve gece yaşantısıyla anılması sarı kırmızılıları tedirgin ediyor..

Duyduklarına inanamadılar

Keita hakkında araştırma yapan sarı kırmızılı camianın önde gelen isimleri, duyduklarına inanamadılar. Olympique Lyon Kulübü Başkanı Jean-Michel Aulas’ın danışmanlığını yapan eski futbolcu Bernard Lacombe, Keita hakkında sarı kırmızılılara şu bilgileri aktardı:

Eğlenceden uzak tutun

“O çok yetenekli bir futbolcu. Ancak aynı zamanda zor bir insan. Ele avuca sığmayan bir yapısı var. Ben, ondan çok çektim. Ehliyeti olmadığı araba kullanmaya bayılıyor. Hız sevdası başına çok iş açtı. Üç dört kez yakalandı. Onu nezaretten çok aldım. G.Saraylı yöneticilerin Keita’yı iyi kontrol etmeleri gerekir. Evinden çok gece kulüplerine gider. Zaman zaman gece kulüplerinden çıkıp idmana gelir. Onu eğlence merkezlerinden uzak tutarlarsa faydalı olur.”
    Lacombe’un bu sözleri karşısında paniğe kapılan sarı kırmızılıların, yapılacak ilk divan kurulu toplantısında yöneticileri uyaracakları öğrenildi.

2. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    Evet eğlencesine düşkün ama GS yönetimi bunu önceden araştırması gerekiyordu kanatindeyim...

3. GetInDatAss

GetInDatAss Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2. ci Lincoln vakası yaşanmaz merak etmeyin

4. Cynosure

Cynosure Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kaynak göster bana :D haberlerin çoğu palavra oluyor...

5. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    Yok ben yorumları dinlemiştim birkaç yerden.Böyle bi oyuncu olduğu kesinde inşallah böyle sorunları Gs'da yaşamaz...

6. Cynosure

Cynosure Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bence değil müslüman hemde ama tabi insan bu gidebilir öyle yerlere gitsin enerji depolasın :D