Saru dedigine göre sanirim server hera Poseidonun efsane nukerini yaptiktan sonra heraya gecti cilgindir kendisi :D

Video ya bisey demiyorum hersey ortada yoruma gerek varsa söylenecek tek söz muhtesem

Nesquik demiş ki:
Saru dedigine göre sanirim server hera Poseidonun efsane nukerini yaptiktan sonra heraya gecti cilgindir kendisi :D

Video ya bisey demiyorum hersey ortada yoruma gerek varsa söylenecek tek söz muhtesem
ServeR İris..

musa1996 demiş ki:
Harbi süper olmuş yanlız kimse kayıt yaptırmamış ya koptum serverda kral sizsiniz galiba :D
2 Tane daha Guild var aslında Rakip oLabilcek ama sadece Rakip oLabileceK ^.^

UnT0uchabLe demiş ki:
Saru yu Hera dan tanırım tebrik ediyorum kendisini hangi server e giderse alıyor zaten kaleyi helal olsun gerçekten :muck:
Heradan bNi tNırsın ozaman > LifesGood ^^

EmmaW

mükemmel gerçekten hayran kaldım izlediğim en iyi sro videolarından biriydi umarım hotan fw hep sizde kalır <3

joymaxın türklerin önünü açtıgı filan yoq.predators en başından beri kraldı iris de.janganı kalesini ilk ele geçişirimizde bnde wardım predatorstu.önümüze kmse çıkamamıştı 20 dk de almştk :D

Wooow, izledigim En yaratici video buydu..Söylenecek laf bulamiyorum.
p.s:Tebrikler,umarim kale sürekli sizde kalir.

:D:D hiç şaşırmadım 7 aydır iris teyim daha rakip bi guild yok jangan da olsun hotan da olsun bütün guildlere karşı ezici bi üstünlükleri var :beer: Tebrikler

KEA POWER AnatoliaN

Yukarı Alt