Arkadaşlar ben geçen sene MAKÜ Matematik Bölümünü kazandım ve dönem başında kaydımı yaptırdım.Fakat okula gitmiyorum çünkü kayıt yaptırma sebebim o bölümü okumak değil,askerlik nedeniyle yani askerliğimi okulun tecil etmesi için kayıt yaptırdım.Seneye tekrar ÖSS sınavına girmeyi düşünüyorum çünkü...Sormak istediğim şey ise; şu anda kayıt yenileme ve ders kaydı yapma dönemi,benim bunları yapmama gerek var mı eğer varsa nasıl yaparım.Yaşadığım şehirden ilgili banka hesabına sadece harç parasını yatırmam yeterli olur mu?Kısacası;üniversitenin benim askerlik işlemlerimle ilgilenmeye devam etmesi için ne yapmalıyım?
Arkadaşlar biraz uzun oldu kusura bakmayın ama kafamı çok kurcalıyor.Harç yatırma süreside beş gün.Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar mümkün olduğunca acil beni bilgilendirirlerse çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar konuyu tekrar hortlatmak zorunda kaldım kusura bakmayın.Durum yukarıdaki gibi...netten ders kaydını yaptım,harç parasını yatırdım...Herşey bitti derken şimdi birde danışman onayı çıktı.Bunu yaptırmama gerek var mı varsada son tarihi var mı?Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Avasin

bankaya giderek TC kimlik numaranı ve üniversiteni söyleyip harcını yatırabilirsin. Üniversiteden uzaklaştırılmadığın müddet askerlik ile ilgili sorunun olmaz.

Avasin

Ders kaydı eğer danışman hocası üzerlerine düşüyorsa yapar yok eğer düşmüyorsa internet üzeri bi 10 dakika da öyle uğraşması lazım :)

Arkadaşlar yani üniversiteye gitmeye gerek kalmadan bütün işleri yaşadığım şehirden halledebilirmiyim?

Arkadaşlar yardımlarınız için çok sağolun biraz olsun rahatladım.İnşallah bir terslik çıkmaz pray:

Yukarı Alt