1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

''Kaybetmeye mahkumdurlar''


 1. Lampard_08

  Lampard_08 Bilgiliyim rank8

  Kayıt:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.233
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  >>> ÖSS <<< ZEDEEEE :@:@
  Erdoğan: ’’Üzerinde Anadolu’nun tozu olan siyasetçiler arıyoruz."

  [​IMG]

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ’’üzerinde Anadolu’nun tozu, toprağı olacak siyasetçiler arıyoruz. Sivas’ın ötesine geçmeden siyaset üretmeye çalışanlar var’’ dedi.

  Başbakan Erdoğan, AK Parti Siyaset Akademisi’nde verdiği konferansta, parti içi eğitim konusunda AK Parti’nin diğer tüm partilerden üstün olduğunu söyledi.

  Başbakan Erdoğan, tarihten dersler çıkartılması gerektiğini vurgulayarak, Şeyh Edebali, Nizamül Mülk, Osman Gazi ve Mustafa Kemal Atatürk gibi devlet adamlarının bakış açılarından ve tavsiyelerinden örnekler verdi.

  Siyasetçilerin halka inmesi gerektiğine dikkati çeken Erdoğan, büyükşehirlerden başı uzatmadan siyaset yapılamayacağını vurguladı ve ’’üzerinde Anadolu’nun tozu, toprağı olacak siyasetçiler arıyoruz. Sivas’ın ötesine geçmeden siyaset üretmeye çalışanlar var’’ dedi.

  Siyasetin küçük hedefleri kabul etmeyeceğini kaydeden Başbakan Erdoğan, ’’küçük olsun, ama benim olsun anlayışıyla siyaset yapanlar orta ve uzun vadede kaybetmişlerdir. Bundan sonra da kaybetmeye mahkumdurlar’’ diye konuştu.

  Türkiye’de iktidarların süresinin 16-18 ay arasında olduğunu kaydeden Erdoğan, en uzun iktidarın AK Parti İktidarı olduğunu dile getirdi.

  Konuşmasında Baykal’ı da eleştiren Erdoğan, "Çıkmış Baykal Efendi bugünlerde bir şeyler söylüyor. (Kendi altına 60 milyon dolara uçak alıyor) diyor. Ey Baykal, sana 5 tane keçi teslim edilse idare edemezsin’’ dedi.

  Siyaset Akademisi öğrencilerine tavsiyelerde bulunan Erdoğan, şöyle konuştu:

  ’’Siyasette bu makamların gelip geçici olduğunu, fani olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın.

  Siyasette makamları millet verir. En önemlisi de emanet olarak verir. ’Ben aldım’ demeyeceksin. ’Millet verdi’ diyeceksin. Bu milletindir. Yeri zamanı geldiğinde de millet bu emaneti geri alır. Hak onundur. Senin, benim değildir."
   
 2. RollsRoyce

  RollsRoyce   rank8

  Kayıt:
  20 Nisan 2007
  Mesajlar:
  2.882
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Bursa Ya Sen?
  Türkiye'de iki parti vardır onlarda Chp ve Mhp'dir diğerleri gelip geçicidir.