1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kastamonulu varmı aramızda ?

1. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    KASTAMONU

Kastamonu bence mükemmel bir yer hem coğrafyası hemde insanları açısından, kastamonulu olduğum için gurur duyuyorum geçen sene gitmiştim yolları boyunca dikine uzanan ağaçları görünce üzerinize yıkılıcak hissi vermesi çok değişik bir duygu dağları taşları zaten karpostallık bizim köyümüz (abana) her ne kadar isimde köy olarak geçsede çok modern ve mükemmel bir yer barları eğlence mekanları özellikle dondurması ve emeklileriyle meşhurdur :mrgreen: ayrıca söylemedende geçmiyim kastamonululu kızlarda bi ayrı güzel olur ben istanbulda gördüklerimin tamamını toplasam orda gördüklerimin ellerine su dökemezler artık çoğu yurt dışından geldiği içinmidir bilemem :twisted: eğer abanaya işiniz düşerse öğleden sonra 4'e kadar bir allahın kulunu sokakta göremezsiniz çünkü nüfusun çoğunu yaşlılar ve gençler oluşturur. Millet gecelere akıyor aga :mrgreen: kıyısına 20m uzaklıkda kocaman bir halk plajı olduğu gibi sahil boyunca konaklıyabileceğiniz mükemmel otellerde var halk pazarında taze taze sebze meyve alış verişi yapabileceğiniz muazzam bir yer. Dikkatimi çeken başka bir konu istanbulda dar bir pantolon veya mini etek giyen bir kızın ardından ordu gibi yığılan hayvanat sürüsü varken kastamonuda ablamızın birini sokakta mayoyla gezerken gördüm bir insanevladı kafasını çevirip bakmaya tenezzül etmedi (bana kızmayın yabancıyız bu tür ortamlara :mrgreen: ) ki bu bile o ortamın ne kadar mükemmel bir yer olduğunu kanıtlıyacak cinsten :twisted:
    Benden bu kadar anlatmak isteyenler varsa buyursun ayrıca şu ayı muhabbetinede hiç takmıyorum kıskanmayın kardeşim memleketimi :mrgreen:
    Buda tarihi kastamonu kalesinden bir resim ;
    PS: ctrl+a yapıp elim yanlışlıkla "v" tuşuna bastı bütün yazıyı baştan yazmak zorunda kaldım :mrgreen:

2. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Git git yanlız müptelası olup birdaha dönemezsin :D

3. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    sizin memlekette Ctrl + Z yok mu? :lol:

4. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    Kastamonu'nun adı "Kastın Neydi Moni?"den gelir. Fethedilirken bir Türk gencine aşık olan Moni kalenin kapısını açmıştır. Tekfur babası da "Kastın Neydi Moni?" demiştir.

5. ycyycy

ycyycy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burakkkk buraya burakk buraya:D

6. RockmasteR

RockmasteR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    atacam deyon atameyon depecem diyon depemeyon kastamonu kastamonu dep dep dep :D

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    daş düşebilir ayu çıkabilir söylemine maruz kalmış lakin yörenin insanını tanıdıktan sonra aklınızın gideceği muhteşem bir ildir, ITU'de en yakın kardeşim dediğim ve halen ayda bir taxim'de içtiğim kardeşim Kastamonu'lu ve devamlı gider onu tanıdıktan sonra Kastamonu'lulara özel ilgi duymuşumdur.

standart karakteristikleri ; cool olurlar, çok sakin davranırlar, patlama yaşadıklarını görmezsin asil insanlardır bir kere severlerse sonuna kadar seninle takılırlar.

8. Barzo

Barzo   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    Aslen Adana'lıyım ancak babamın üvey babası Kastamonu'lu olunca tabikide benimde orayı görme fırsatım oldu :wink1:
    10 yıl hiç aralıksız her yaz tatilinde 1 ay kalırdım köyümüz Azdavay'a bağlıdır. Gittiğim mekanları Abana, Cide, Kastamonu Merkez, Safranbolu, Daday (etli ekmek mmm..), Ağlı, Dereli olarak sıralayabilirim ve gerçekten doğa harikası bir yerdir. Çekme helvasınada bayılırım tavsiye ederim...
    Gerçi son 5 yıldır iş dünyasına atıldığım için memleketlerin yüzünü göremiyorum ama ne yapalım kısmet

Ps: İnsanları bayağı bir küfürbaz :mrgreen:
    Ps2: Kastamonuda 1 ay kaldıktan sonra 2 ay da Adanaya gider kalırdım böylece tatili bitirmiş olurdum ^^

9. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Babam Kastamonulu tabiiki yaz,bayram oradayım.Cideyi gezenler ve çevreyi bilenler bizim sülaleyi tanırlar :twisted: Orası kadar güzel bir yer yoktur 8)

10. ZikywaL

ZikywaL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ÖğReNcİ
    Ben de Adanalıyım.

Kastamonuyu görmedim hiç ama göresim geldi resmen :kalp:

11. xerneems

xerneems Gözlemliyorum rank8