1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

kastamonudan silkroad oynayanlar varsa baksınlar lütfen!!!!

1. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    slm arkadaşlar. ben kastamonudayım 1,5 yıldır sro oynuyorum. bağlantım normalde 256 idi fakat oyun yawaş diye 1024 e çevirdim bağlantıyı.256 bağlantıyla 2 tane 80 char kasdım. fakat şuan 1024 kbps olmasına rağmen sadece gece 02:00 ile saba 09:00 a kadar düzgünce kasabiliyorum örnek vermek gerekirse şuan 74 lvl im ve 02:00 ile 09:00 arası %30-40 kasarken geriye kalan saatlerde 16-17 saatte sadece % 5-10 kasabiliyorum yata kalkaa. inanılmaz yawaş oluyo net. sinirimden pc yi kırıcam bi gün:( sorum şu: kastamonudan silkroad oynayan arkadaşlar varsaa aceba bağlantı onlarda da böylemi? yani kastamonu genelinde bi sorun mu var? burdan veya oyundan bana cvp yazarsanızz sevinirim. saturn server i _KaN_ veya TiTaN a pm atabilirsinizz. 2 charda 24 saat online. şimdiden tşk ederim...

2. sinan__

sinan__ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kardes kastamonuyu gectım en sıvastayım bendede aynı afedersın telekomun b.....k yemesı Embarassed

3. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    yav guldekilere soruyorum adamlar 0 lag dio deli oluyom........... ben hareket edemezken='(

4. Creepy

Creepy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ben kocaeliden oynuyorum evde olmama karsın 1024 bağlantı bendede var ama özellikle öğlen oyunda çok lag baş gösterio gıcık oluyorm hele saat tam 13:04 geçe hergün aynı o saatte laga giriorum bence bu TTnetten kaynaklanıo GayTnet GayyTnet Laglı bir internet Elbet GayTnet :mrgreen:

5. Saian S.S

Saian S.S   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İşçi
    vayyy kardeşim naber +58 :mrgreen: :lolmuch: