merhaba arkadaşlar avrupa çarların kasması ve savaşması en zevkli çarı hangisi ??

benim fikrimi sorarsanız çok kararsızım

Cogu char zevkli ya Eu da.Mesela crossbow ve daggerda crit koyarsın adam apısıp kalır guzel olur.Wizard bi atar meteor 80 lwl full str tekte yatar.2 hnd skinlerini basar adam buna 90-200 arası vurur gıcık olur .......ole

CooLLer demiş ki:
Cogu char zevkli ya Eu da.Mesela crossbow ve daggerda crit koyarsın adam apısıp kalır guzel olur.Wizard bi atar meteor 80 lwl full str tekte yatar.2 hnd skinlerini basar adam buna 90-200 arası vurur gıcık olur .......ole
gzl cevap saol ( 2 hand ın o özl defance skilleri kaç saniye sürüo)

45 sn sürüyor.Ama eger milleti uyus ediyim pc basıbda gülmekten geberiyim diyorsan xbow ya da dagger aç pvp de çok zevkli :))

Hocam tabi ki

2H Warrior + Cleric :)))

Çok Süper Bir yapılandırmadır.EU Charların En Sağlamıdır Bu Şekilde.Ve 2H İyi de Damage verir.

Extreem & Desperato Kullanmayan bir Xbow yada Daggerdan daha fazla verir.Wizard sadece TwoHanded'dan fazla vurur.

Bana göre EU Açıcaksan İNT asla Açma,Zaten pot sorunu var,Bide İNT Açarsan iyice haşat olursun.

Str Açıcam diyosan 2H Warrior + Cleric Sana tek önerimdir.Hem iyi çakar,Hem çok Sağlam Savunmaya Sahip olursun.Çinlilerle rahat boy ölçüşürsün.

Bana göre ; Xbow ve Dagger Extreem-Desperate Skillerini kullanmadan bi işe yaramıyolar.Çok düşük vuruyolar ve Savunmasız oluyorlar.Onu açtıklarında Savunma ve HP leri çok düşüyo Çok vurduğu kadar Tek yiyecek kadarda çok damage alıyor :)) komik bir durum.

Wizard'a sözüm yok.Tek atar çoğu Chara.Ama zordur.Bota fln kurulamaz.Sen gel 2H Warrior + Cleric Aç Wink

Selametle,

bencede two handed+cleric çünkü gerçekten avrupanın en sağlam charı (her yönden) bi de herkes rogue dio ama bence hiç bi işe yaramaz çünkü çok vuruolar ama deffenceleri okadar düşüo ki ben mesela 36 lvl ken two handed le 40 lvl daggere tek atıodum yani deffenceleri okadar düşük

comboya o kadar cok deger vermiyorsan 8/1 hybird wizard acmanı tavsiye ederim cogu full str cara tek atabiliyorsun pvplerde yan skill olarakta bard sec canavarlar hem sana saldırmıyor hemde mana pot sorunun olmuyor Wink

b3nce wizard + clarick çünkü wizard sroda en sağlam atağı yapan karakterdir clarickin buffları ve light armoruyla pvpde insanları elirtirdin kasarken enn seri chardır çünkü 1 nukeyi atması 2 sn falan sürer clarickin bufflarıyla hertürlü giantı keser
ayrıca wizardda invisible(görünmezlik) vardır joplarda ve pvpde en avantajlı çardır 80lvlın invisiblesi bozulmuyor xD (68 lvl wizard çarım var ondan biliyorum 72 glaviyi yatırıyorum)

h&a

rank8
herkes takmis 2h eu ya kardesler 1h sword / warlock acicaksin seni kolay kolay kimse indiremiycek :lolmuch: br yüksek bir kalkan kulancan oda dogal olarak

prince_ufuk.34 demiş ki:
bencede two handed+cleric çünkü gerçekten avrupanın en sağlam charı (her yönden) bi de herkes rogue dio ama bence hiç bi işe yaramaz çünkü çok vuruolar ama deffenceleri okadar düşüo ki ben mesela 36 lvl ken two handed le 40 lvl daggere tek atıodum yani deffenceleri okadar düşük
snn karşındaki daggeri oynamayı bilmiodur adamları deli ediodum ztn o aralar 1 warriorla bn wardı yüksek kalan dierleri dolaşıodu öle o warriordan sıkıntı çektim öbür türlü wizard fln bahana ama 2h warrior qerçekden harika yapılandırma rogue+bard dagger tabiiki kullanabilirsen yatırırsınn kaçarı yok xD ztn charların werp leri çok yüksek crt 14 crt den aşağı kullandığımı bilmem 20+dan sonra hep öle düşüodu en son 17 crt li bi wep wardı deli gibi crt kokuyodu xD

haha staf kasmak zevkli olabilir ama herkes için değil bazıları için insanı deli eden bir şeydir staffcı kasmak neden mi ? 2 mob kesip yatıyo bazıları ve wizardı kötülüyolar wizard aslında kasmak zevkli değil unique kesmesi zevkli çünkü hangi unique ye dalsan senin oluyo :mrgreen:

dagger kasması çok zevklidir.ama 40 olana kadar tam bir eziyet 60 dan sonra herşey daha da güzel olur.çok zevkli bir karakterdir ama unique kesmesi oldukça zordur bu yüzden sadece dagger gitmek yerine crossbow ile kasıp sonradan dagger skillerini açmak iyi olabilir rehber gibi yazdım xd

Bence Crossbow Şuan Crossbow Çarım Var Ve Çok Güzel Skilleri Felan Zevkli Thief Olunca bide Süper Oluyor Tavsiyem Budur

Kasması en zevkli bence Xbow
savaşması en zevkli dagger ve 2 hand
ayrıca benim düşüncem yan skill olarak warlock açmak tam rezillik ya 1 vs 1 die bişi kalmıyo pvp diyoadam alyıo warlockla 1 sleep 1 stun bitti oyunu pvp olarak değilde coklu olrak degerlerndirdiğimizde warlock bu kdr avantajlı degil kimse senin savaş ortasında buff atmana izin vermez direk yere yapıştırırlar ki ben oyle yapıyom :mrgreen:

diyelim sen xbow sun karşındaki warrior/warlock sen adama tek atabilcek misin ki crt olmasa long shot ? extreme bassan adam direk vurur sana zaten ayrıca warlock çok hızlı atack yapabilir sen daha tuşa basana kadar stun yapar seni o kadar hızlı yani xD

Yukarı Alt