ilk önce herkese meraba ben mars serverında yeni intçi char açtım ve onu kasacak birisini bulmak istiyorum yani oyunda partyden kasacak yüksek lvl birisi lütfen ama lütfen kandırmaya çalışmayın Rolling Eyes eğer beni kasabilecek yüksek lvl birisi varsa buraya pm atsın beni 1lvlden 30lvl yapana 6m vericem gerçekten ciddyim eğer kasabilecek varsa bu cuma günü saat 14:00 janganda atçıda bulaşalım parayı 1lvlde vericem ama yarısını öbür yarısınıda 30lvl olduğunda,kasabikecekler buraya pm atsın ve oyundaki nicklerinide yazarlarsa sevinirim benim oyundaki nickim XxSTaRDuSTxX server:mars

Jigsaw

Aileden
LVL olarak değil de saatlik olarak ücretlendirme daha mantıklı LVL 30 olana kadar 9 gap oynamayacağın ne malum.. Cool

walla şinci persia da aç kasim dicemde bende haftada 1 girebiliorum en fazla malum OKS :mrgreen: benden umut yok Wink

bana 10 m versen kasmam farm yaparken bı kac ıtem dusse o paranın kat kat fazlasını kazanırsın bıde kandırmayın yazmıs ya mıllete guvenmıyosan kednın kas Evil or Very Mad hayret bişi

Yukarı Alt