1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kartal sonunu getiremedi: 8-7

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kartal sonunu getiremedi: 8-7
    Sezonun en ciddi hazırlık maçını Villarreal'le yapan Beşiktaş, 11 yıllık Ceramica Estrella Damm Kupası'nda normal süresi 2-2 biten mücadeleyi penaltılarda 6-5 kaybetti

Beşiktaş dün sabah geldiği İspanya’da akşam La Liga’nın önemli temsilcilerinden Villarreal ile şu ana kadarki en ciddi sınavına çıktı. Tüm gözler Guti’nin üzerindeydi. Tecrübeli yıldız henüz tam olarak hazır olmamasına rağmen klasını gösterdi. Hakan’ın yerine şans bulan genç file bekçisi Cenk ilk 5 dakikada Bruno, Kiko ve Senna’nın gollük vuruşlarını çıkardı. Gecenin adamı Guti, ilk şutunu 8’de attı. Kartal ilk fırsatı 17’de Nihat ile yakaladı. Lopez ile karşı karşıya kalan tecrübeli forvetin vuruşu etkisizdi. Siyah-Beyazlılar, 32’de perdeyi açtı. Guti, bitirici ara paslarından birini verdi. Ceza alanına iyi sızan Ekrem’in vuruşu Lopez’den döndü, Bobo tamamladı: 0-1. 40’da ise Bobo ceza alanı sol çaprazından vurdu, dönen topu tamamlamak bu kez Quaresma’ya düştü:0-2.

Maçın adamı Cani seçildi

İkinci yarıda iki takımın hocası da birçok oyuncu değişikliği yaptı. 76’da oyuna girdikten sonra Beşiktaş’ın sağ tarafını felç eden Montero ortaladı, maçın adamı seçilen Cani, Cenk’i mağlup etti: 1-2. 4 dakika sonra bu kez aynı Cani, sağdan İsmail’i geçip, klas bir orta yaptı, Altidore skora dengeyi getirdi: 2-2. Bu vuruşu yapan oyuncunun, geçen sezon Premier Lig’de 28 maçta sadece 1 gol atan ABD’li yıldız olması ilginçti. Tabi maçın adı Ceramica Estrella Damm Kupası olunca bir galip belirlemek lazımdı. O da penaltılarda 6-5’lik skorla Villarreal’in oldu.​

Fanatik ^^

2. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ekrem gerçekten iyi vurdu ama direk işte :roll: :mrgreen:

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Maç içerisinde ne dediysem çıktı şahitlerim var :P bkz. Adith

2-0ken dedim batuya hacı iyi izle 2-2 olacak maç dedim öyle bitti ^^ Maç sırasında sen akarlardan bahsederken ekrem akar demem dedim kılım o herife dedim gitti penaltıyı kaçırdı -.-"

4. Rochas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ahaha ekrem penaltıya geliyor babama dedim bu takoz vurur direğe bi baktım direk :P

5. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Antrenmanlarında en çalışkan ismi o oluyormuş ya duruma bak makara: :P Bu sene bi kanatta q7 show yaparken bi kanatta da ekremi izleyeceğiz daral:

6. Rochas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ekrem Dağ Pası q7 :P çok entresan :lol: