Evet beyler herkez burdan tavsiyesini yazsın , açıkçası benim bu konuda pek sıkıntım yok :))

Sıkntısı olan arkadaşlar olan için öneriler dağıtalım yardım etmiş olalım , ilk önerim konuşurken karşınızdakini çıplak hayal etmek konuşmanızı kolaylaştırır.. ( Ben uydurmadım psikolojik bir olay)

Bu benim tavsiyem , karşınızdakiyle konuşurken kendisini tokatladığını düşünün , bu sayede gülerek ortama neşe katarsınız..

Menissiah demiş ki:
Bu benim tavsiyem , karşınızdakiyle konuşurken kendisini tokatladığını düşünün , bu sayede gülerek ortama neşe katarsınız..
Peki neden güldüğümü sorarsa :?:

Absence

Bu geçici birşey ilk başta arka arkaya on post atarsın sonra geçer lol

yaw arklar size bi şey sorcam şimdi ben kızı bıraktım kız şimdi boş ta onunla bidaha çıkmak istiyorum ama utanıyom ne yapıcam sölerseniz ii olur walla bu heyecean kalpten götürcek benii ^^

benim tavsiyem heyecan yaptığın zaman şunu düşün kimse senden üstün değil vede kimsede senden düşük değil

Yani ünlü bir insanı ele alırsak o bizden yüce veya büyük değildir oda sonuçta bir insan heyecanlanmaya gerek yok ama mesela diyelim çöpçü gördük yolda ona o gün gördüğün en iyi adam olarak tanımla kafanda yoksa onu inceltici birşey sölersin oda sana karşılık verdiğinde şaşırıp kalırsın sözün gelişi herkez aynıdır ama işlevleri farklıdır ...

sempatik_1714 demiş ki:
yaw arklar size bi şey sorcam şimdi ben kızı bıraktım kız şimdi boş ta onunla bidaha çıkmak istiyorum ama utanıyom ne yapıcam sölerseniz ii olur walla bu heyecean kalpten götürcek benii ^^

bak hiç birşey demeden msnden yada hayattan direk yüzüne çıkıp elini tutup ''Gel bıraktığımız yerden devam edelim'' de işe yarayabilir :D

Menissiah demiş ki:
sempatik_1714 demiş ki:
okulda elini tutup da dicem ki kız tav a gelsin heheheh xD
eğer evet derse , french ver kıza :mrgreen:
Oha abarma hemen yavrum senin yaşın kaç daha ilk günden french veriyorsun.Arkadaş en fazla lisededir sanırım ki lisedeki birinin ilk günden french'e razı olması pek hayra alamet değildir.Mazallah kız yanlış anlar sakın yapma. :lol: Al sana en garantili yöntem onu özlediğini belirten bir şiir bulmalısın önce.Daha sonra kızı yanlız yakaladığın bir anda bir dakika gelirmisin diyerek bir köşeye oturtmalısın.(Şiiri bir kağıda yazacaksın tabi önce.)Kız gelmiyorum mu dedi ? O vakit "gelmiyorsun ama en azından bunu al." diyeceksin.Kız yarım saat sonra ortada vızır vızır seni aramazsa ben o kızın aklına şaşarım.Ha geldi diyelim o vakit ezberleyebiliyorsan ve şiir okuma yeteneğin de varsa şiiri kıza okumalısın.Yok ben yapamam dersen şiiri yazdığın kağıdı kıza ver.Ama verirken mutlaka gözleri gözlerinde olsun.Kız okuduktan sonra büyük ihtimalle boynuna atlayacaktır.

sempatik_1714 demiş ki:
" French kiss " unut onu.Dediklerimi uygula. :wink1:

Yukarı Alt