Gelir mi gelmez mi, çekilir mi çekilmez mi dedikoduları uzun zamandır devam eden Karayip Korsanları 4 filmi için nihayet resmi bilgi geldi ve Karayip Korsanları 4‘ün çekileceği müjdesi geldi. Evet, yerinizden kalkıp bağırarak Yo-ho Yoho A Pirates Life for me şarkısını söyleyebilirsiniz. Karayip Korsanları 4 başlığında ne zaman geleceği hakkında bana o kadar çok soru soruldu ki bu haberin gelmesi beni bu yandan da sevindirdi. Sizlere resmi açıklama yapılacağı zaman duyuracağımı söylemiştim; bakın sözümü yerine getiriyorum. İşte nihayet beklediğimiz haber doğrulandı, sıra ise ayrıntılarda.

- Resim Silinmiş.

Bu kadar hayranı varken zaten Karayip Korsanları 4′ün çekilmeyecek haberi gelmesi pek de mümkün değildi. Neyse biz 4. filmin ayrıntılarına dönelim. Karayip Korsanları 4′ün gösterime giriş tarihi kesin olmamakla beraber 2012 yılı olarak belirtiliyor. Ancak birçok yerde de 2011′de gösterime gireceği konuşuluyor. Ancak bu konularda en güvenilir kaynak olan imDb’ye baktığımızda gösterim tarihi 2012 olarak belirtiliyor. Daha belki çok var ama önemli olan bu haberi almaktı zaten. Siz yine hemen o zamana kadar nasıl bekleyeceğim demeyim çünkü gösterim tarihi ileride belki değişebilir.

4. filmde elbette Kaptan Jack olarak Johnny Depp yer alacak. Hatta kendisi de bu haberi doğrulayanlardan. Zaten Johnny Depp’i filmden çıkarırsanız yerine kimi koyarsanız koyun o film kesinlikle eski tadı vermez. Bu arada Johnny Depp’in 4. film için 40 milyon $ alacağı yönünde bazı haberler de var. Orlando Bloom ve Keira Knightley cephesinden ise henüz kesinlik yok. Her ikisi için de filmde ufak bir rolle yer alacakları söyleniyor.

Saygılarımızla

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1den başkasını izleyemedim bi ara hepsini tekrardan izlemek lazım

Yukarı Alt