evt arkadaşlar aslında bow-nuker-glavie arasında kararsızım şimdi bow olcağımı düşünürsem en etkili skili olan sarı skili çok uzun zaman çekip beklemesi yüzünden bow olmak istemiyorum bilmiyorum bekide bu privatede çok bekletmiyodur. (bow hakkındaki düşüncelerim bunlar) gelelim glavie ye şu anda bana en makul gelen glavie aslında skillerin 70de olması nedeniyle gelelim nukere aslında nukerde snow shield olsa iyi olrdu çünkü zaten int sin ne kadar canın olurki öldürürler hemen biliyorum snow gelcek diyeceksiniz ama kimbilir ne zaman gelir...

Sizce hangi buildi açayım yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

Bow der geçerim 8)
Neden diyecek olursan:sadece bow skill vururken beklemiyor.Nuker'de bekliyor glavier'de.

ama ben o bowdaki skili vuracam ilk sora başka skiller vuracam tekrar o skile sıra gelcek çekicem sarıyı beklicekte beklicek ee adam toparlanacak o sırada ayrıca glavie ve nukerin öyle pek bekleyen skilinin olduğunu sanmıyorum

Advance

şBen şimdilik EU'nun gelmesini bekliyorum gelmezse oynamayacağım ama gelirse sana tavsiyem sbow/bard veya wizz/cleric aç :thumbsup:

Advance demiş ki:
şBen şimdilik EU'nun gelmesini bekliyorum gelmezse oynamayacağım ama gelirse sana tavsiyem sbow/bard veya wizz/cleric aç :thumbsup:
:beer: bende eu'nun gelmesini bekliyorum,bıktım chinesse'den artık.

Yukarı Alt