Arkadaşlar Carıma Yan Char Olarak Ne Tür Bi char Acsam Su anki Carım Blade Ve Cok Sıkıldım Yanına Bow bir Çhar Düşünüyorum ama sizede bi danışıyım dedim seçenekler

1-Glavie
2-Bow
3-Bladeye Devam
4-İnt Spear
5-İnt Sword
6-Hybird
7-Hepsi(hehe)

Gözüşlerinizi nedenleri ile yazarsanız hada iyi bilgilenirim psroda hangisi iyi gider ks yapma bakımından falanda

mahmah002 demiş ki:
Full STR Bowman.7tg ye yatmadım 48lwlde
Kesh senmisin ya bana nie ks yapıp duruyorsun arkadaşım :D saka bi yana ya bana adam gibi bi guild bulunda girem alman guildindeyim küfür edip duruyolar türklere bende türküm diom lafı degiştiriolar :D

Server
Takımı
Galatasaray
Extacy demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
mahmah002 demiş ki:
Full STR Bowman.7tg ye yatmadım 48lwlde
Kesh senmisin ya bana nie ks yapıp duruyorsun arkadaşım :D saka bi yana ya bana adam gibi bi guild bulunda girem alman guildindeyim küfür edip duruyolar türklere bende türküm diom lafı degiştiriolar :D
sende gel bizim guilde kesh te bizde :santa:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Harbiden gel Osman Bide Senin Nick Ney Oyundaki.Ben Sinir Olduğum Kişilere KS yaparım.Ya sen bana ks yapmışındır yada bottayken bu olay olmuştur...

tamam ben geliom redbull guildine sanırım redbull guildi du pm atam sana biri beni kasabilirse sevinirim bune böle 7 lwl skıll yok bişi yok farm yapiom :D

bow acma sakın bu server bow coook ezık hybrıt nuker agırlıklı bı car ac ben 77 lwl ıntım ama full int dgl 82 bowun elınden unuqueyi aldım:D bowun asıl skilleri 70 den sonra gelıor sakın bow acma hybrıt sword ac

sorularına cevap vermeden önce bir kaç soru ben sana sorim :coffee:
1. madem sıkılacaktın neden blader actın?
2.blader kasmak güçtür,bu prıvate de olsa forumlarda yazanlara baksaydında daha iyi olmazmıydı?
bnm kanımca bladere devam et....

7:1 hybrid bow bence de nuker kasması zevkli ama hp olmayınca birşey yapılmıyo :D yakında bow açıp penonlarda kendimi kastırıcam az kaldı :D

Yukarı Alt