extraloob demiş ki:
Candle demiş ki:
Güzel uydurmus kim uydurduysa.2aydır kullanıyorum botu 2charda da pre var.Ne soyuldu nede baska bisey oldu.Anladılar tabi PBMC nin rehabet gördügünü hemen ortaya bişey atmışlar :coffee:

işte en mantıklı bana uyan yorum budur geri kalan hepiniz kendi hatanızdan dolayı soyuluyorsunuz 5 yıldır ben neden soyulmadım 4 tane nova var hadi gelip soysunlar bakalım görelim neymiş gaia_R imiş pfff adam aptallara sarkıyor virusu salıyor pc'ye sonra girip id pw alıyor keylogger ile hepsi bu kadar basit ötesi yok.
şimdi en başta yazan flash adobe dosyası ile yanı web sitesindeki bi flash yüzünden xp güncelleştirilmemiş yanlız lisanslı kaspersky internet security war keylogger gibi solucan virüsler bulaşabilirmi sadece bi web sitesine girdik ve orda flash war die veya başka siteye giriş esnasında oyun içinde pw öğrenmek saçma geldi ama pc web sitelerini acarken ilk pc e kaydeder sonra bunları acar derleyici arayüz explorer ilede görüntüler bu bana mantıklı geldi yani böyle bişey oluosa hiçbir web sitesine girmememk lazım. :cry:

ne yazcaklarki gm ye.
alo ben bot kullanıom soyuldum.GM der bende banlıyım tam olsun :D

brk60 demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
bakalım yarın kimler soyulacak ^^
ps : belki piyango bize çıkar xD
Dumptan değildir belki , shitou saçmalığı çıkmıştır kesin piyasaya :mrgreen:
Valla 2 senedir SRO dosyasında Dump ve RD klasörlerini siliyorum. Hala soyulmadık :mrgreen: Bu salı bakalım ne olacak :twisted:

Arkadaşlar bu qün charım soyuldu 1 ay once yine soyulmustu. soyan kişi apollo serverinden apollo_R adlı char ben adama neexc ne bişi hic bişi atmadım soyle diim adamı goruyordum janganda stall kuruyordu ben adamın yanından gectim soyuldum gibi bişi oldu silkroadda dump dosyasının icine baktım not defteriyle acıp icinde apollo_R yi arattırdım bi dump dosyasında buldu dump dosyalarıyla alakalı adam bi acıkk bulmus galiba

asderman demiş ki:
Arkadaşlar bu qün charım soyuldu 1 ay once yine soyulmustu. soyan kişi apollo serverinden apollo_R adlı char ben adama neexc ne bişi hic bişi atmadım soyle diim adamı goruyordum janganda stall kuruyordu ben adamın yanından gectim soyuldum gibi bişi oldu silkroadda dump dosyasının icine baktım not defteriyle acıp icinde apollo_R yi arattırdım bi dump dosyasında buldu dump dosyalarıyla alakalı adam bi acıkk bulmus galiba
Bununlu ilgili açıklama yapmıştık silkroad'da oluşan dump klasörünü düzenli olarak silmelisiniz :thumbsup:

extraloob demiş ki:
Candle demiş ki:
Güzel uydurmus kim uydurduysa.2aydır kullanıyorum botu 2charda da pre var.Ne soyuldu nede baska bisey oldu.Anladılar tabi PBMC nin rehabet gördügünü hemen ortaya bişey atmışlar :coffee:

işte en mantıklı bana uyan yorum budur geri kalan hepiniz kendi hatanızdan dolayı soyuluyorsunuz 5 yıldır ben neden soyulmadım 4 tane nova var hadi gelip soysunlar bakalım görelim neymiş gaia_R imiş pfff adam aptallara sarkıyor virusu salıyor pc'ye sonra girip id pw alıyor keylogger ile hepsi bu kadar basit ötesi yok.

Katılıyorum yaklaşık 4 yıldır sro dayım ne çarım soyuldu ne bişey oldu

Dump la fln da alakası olmadıgını düşünmüyorum.Soyulsa soyulsa virüs girmiştir pc ne Adam senin pc ne virüs sokabiliyosa gerisi çorap söküğü yapacak bişey yok. :thumbsup:

Bende dumpu silmediğim halde hiç soyulmadım. Her gördüğünüze tıklamayın güzel bi antivirüs kurun soyulmazsınız kesinlikle..

benim 109 lvl wiz soyuldu en az 5-6 defa 3-4 b ye yaklaşık set 11dg 2 tane FB robe set gitti

server ismi _R aynı adam her serverde var bu char dikkatli olun ben odin serverindeyim bu adam benide soydu benim gibi nicesini bu adam soydu
dikkat etmenizde fayda var bir sürü tavsiye veren arkadaşv ar yok sisteminizi güncel tutun yok keyloger yok trojan yok virüs yok dump klasörü yok hergün şifre değiştirin eeee bunlar birer önlem ama hiçbir faydası yok adam kimi soyacağını iyi biliyor :D
nedenmi nova olan cahrlarım hariç diger charlarımda var ve onların şifreleri uzun zamandır aynı üzerlerinde fazla para yok en fazla olanda 100 m var ama onlar soyulmuyor ne hikmetse :D
benim 3 nova + goldu çok olan charım soyuldu 4 bile yakın zararım var
peki dedikleri önlemleri almamış birinemi benziyorum eskidende birkaç kez soyuldum ve o dediklerinin hepsini yaptığım halde yinede soyuldum
tek yaptığım hata şu olmuştu odin_R bu adamın stalına bakmak ve oyundan çıktım telefon geldi charın soyuluyor diye üstelik şifresini değiştirip çıktığım halde :D
üstelik şifreyi kasper sky'n ekran kalvyesi ile değiştirdiğim halde üstelik xp güncel antivürüs lisanslı üstelik dump yok üstelik pc de 1 tek sro kurulu üstelik D: sürücüsü boş üsetelik hiçbir zararlı siteye girediğim halde üstelik soyulduktan sonra online tarama sitelerinde pc yi tarattım hiçbir şey bulamadılar yani biraz uzun oldu ama tek hatam stalına bakmaktı
yinede benden size tavsiye server ismi _R GÖRDÜNÜZDE YOLUNUZU DEĞİŞTİRİN :D

adam kimi soyacağını iyi biliyor :D
yanlıs dusunuyosun bugun soyuldum 77 lvl bladerim le 300m parası bi de bankada ilerde kullanmak icin aldıgım 9D itemler wardı yani toplasan zararım 500m i gecmez isin ilginc yanı hepsini almıyo sace iyi para edecekleri alyo eger her seyimi alsaydı karı 800m den fazla olrdu sayfalarca elixir i ve charın uzerindeki 8D sos seti almamıs garip bi adam bi de chara zarar wermiyo meseli bayaa bi sp wardı harcamamıs walla benim icin para sorun degil de sp yi harcamasın pk yapmasın yeter bundan sonra her oyundan cıkısımda pwyi degistirmeyi oneriyorum yosa virus trojan illa ki bulasır

viceboys demiş ki:
adam kimi soyacağını iyi biliyor :D
yanlıs dusunuyosun bugun soyuldum 77 lvl bladerim le 300m parası bi de bankada ilerde kullanmak icin aldıgım 9D itemler wardı yani toplasan zararım 500m i gecmez isin ilginc yanı hepsini almıyo sace iyi para edecekleri alyo eger her seyimi alsaydı karı 800m den fazla olrdu sayfalarca elixir i ve charın uzerindeki 8D sos seti almamıs garip bi adam bi de chara zarar wermiyo meseli bayaa bi sp wardı harcamamıs walla benim icin para sorun degil de sp yi harcamasın pk yapmasın yeter bundan sonra her oyundan cıkısımda pwyi degistirmeyi oneriyorum yosa virus trojan illa ki bulasır
tabi harcamaz sen onun eline düştün bi kere ^^ charını eski haline getir yine soyulacaksın.

Yukarı Alt