extraloob demiş ki:
güzelim bu benim yıllardır aklımda olan bir proje eğer siteyi takip ediyorsan taa fii tarihinde bir global başlık açmıştım linkini bulursam eklerim ; türkiyede piyasayı extraloob belirler diye.

orada ki mesajın içeriğide fiyatlara bir standart getirmekti yapalım birşeyler ama gelecek potansiyel bu doğrultuda değil ki what can we do ^^
Peki arttıralım fiyatları o zaman,ben varım.Okan abi aslında bir anket düzenleyelim.Talep yoğun olursa,belirleyelim piyasayı 8)

Advance

her ne kadar doğru söylüyor olsan da bunu engellemek imkansız =)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Türkiye bunu kabul etmiş bizde boyun eğmek zorundayız ; Serbest Piyasa Ekonomisi.

Optimus Prime demiş ki:
extraloob demiş ki:
güzelim bu benim yıllardır aklımda olan bir proje eğer siteyi takip ediyorsan taa fii tarihinde bir global başlık açmıştım linkini bulursam eklerim ; türkiyede piyasayı extraloob belirler diye.

orada ki mesajın içeriğide fiyatlara bir standart getirmekti yapalım birşeyler ama gelecek potansiyel bu doğrultuda değil ki what can we do ^^
Peki arttıralım fiyatları o zaman,ben varım.Okan abi aslında bir anket düzenleyelim.Talep yoğun olursa,belirleyelim piyasayı 8)
Evet. yapalım bi anket, çıkan sonuca göre kural koyalım yada böyle gelmiş böyle gitsin ne yapalım :(

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ya bunun önüne geçilmez ki adam charını burda satmaz gider başka yerlerde bi türlü satar yani ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CWsaila demiş ki:
extraloob kadar güncel bir site daha bulursa satar. hangi sitede karakter alım-satımlarında bu kadar güvenli bir aracılık sistemi var? yada aracılık gibi bir sistemleri var mı? aracılık sadece bir örnek.

teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için çarşamba günü global bir topic açıp anket yapacağım :wink1:

extraloob demiş ki:
CWsaila demiş ki:
extraloob kadar güncel bir site daha bulursa satar. hangi sitede karakter alım-satımlarında bu kadar güvenli bir aracılık sistemi var? yada aracılık gibi bir sistemleri var mı? aracılık sadece bir örnek.

teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için çarşamba günü global bir topic açıp anket yapacağım :wink1:
bende ilginize teşekkür ederim!.. :headbang:

CWsaila demiş ki:
Bu konu daha önce açılmıştı fakat değişen bişey olmadığını gözlemledim. Gerçek değeri 1500-2000 TL olan karakterlerimizi 150-200 TL gibi komik rakamlara satmayı ne zaman bırakıcaz beyler? Allahaşkına 100 Lv. FF bir karakter itemli bir şekilde nasıl 150-200'e gider!.. Sinirlenmemek mümkün değil. Hiç mi emek vermediniz, hiç mi uykusus kalmadınız yada ne bileyim hiç mi sevmediniz karakterinizi de böyle komik fiyatlar veriyorsunuz!.. Bence site yöneticilerinin bu duruma bi el atması gerekiyor. Nasıl ki karakter satışına bir sistem getirildi ve bazı alanalrı doldurarak karakterimizi tanıtıyoruz, satışa da bir çare düşünülmeli. Mesela aynı platforma "karakterinizin minimum değer fiyatı ... TL ." Bu minimum değerin altında bir fiyat yazımı dahilinde konu silinebilir. ve tabiki "karakterinizin maximum değer fiyatı ... TL ." gibi. Lütfen biraz duyarlı olalım arkadaşlar. 4 yıldır oynadığım karakterimi bir hiç yüzünden satmaya çalışıyorum. Ne kadar emek verdim, bel fıtığı bile oldum. Diğer konuyu açan arkadaştan da özür dilerim. Fakat yeni bir başlık olursa ilgi çekeceğini düşündüm. Teşekkürler. Umarım yararı olur.
Sonuna kadar haklı bende katılıyorummmmmmmm :popcorn:

Yukarı Alt